Zamknij
REKLAMA

KONKURS! Pokaż nam, jak bawi się Twoje dziecko!

08:00, 07.09.2021 | M.B
Skomentuj
REKLAMA

Lato dobiegło końca, ale w czasie jego trwania dzieci bawiły się cały czas i wszędzie. Pokażcie nam Letnie Zabawy waszych pociech i zgarnijcie super nagrody!

REGULAMIN KONKURSU TUTAJ

To właśnie dzieci wiedzą, jak bawić się najlepiej, a ich wyobraźnia nie zna granic! Czekamy zatem na zdjęcia Waszych dzieci podczas wakacyjnej zabawy do poniedziałku 13 września! Do wygrania będą super nagrody!

Nagrody główne w konkursie

Jak wysłać zgłoszenie?

Na adres mailowy [email protected].pl przesyłamy jedno zdjęcie dziecka.

-  Dziecko nie może na zdjęciu występować w stroju kąpielowym lub innym ubraniu, które może być zbyt skąpe,

- Należy podać imię dziecka i wiek, oraz dane opiekuna/rodzica tj. imię i nazwisko i adres mailowy,

- aby zgłoszenie było poprawne, do treści maila należy dodać zgody na publikację wizerunku dziecka, zgodę na przetwarzanie danych osobowych i oświadczenie o akceptacji regulaminu. Zgody te znajdują się w treści regulaminu konkursu na dole strony. 

 

W kolejną środę, 15 września na portalu ukażą się zdjęcia wszystkich dzieci, zakwalifikowanych do konkursu. Będzie można tam oddać głos na zdjęcie. Pięć fotografii z największą liczbą głosów z każdej kategorii wiekowej przejdzie do kolejnego etapu konkursu. Kategorie wiekowe to: I kat. 0-3 lat, II kat. 4-7 lat, III kat. 8-12 lat. Wszystkie dzieci, które zakwalifikują się do drugiego etapu otrzymają nagrodę! W kolejnym etapie wybierzemy po 3 dzieci z każdej kategorii, a w ostatnim etapie wyłonimy finalistów, którzy otrzymają nagrody ufundowane przez naszego współorganizatora Hurtownia Zabawek AWZ, oraz od partnerów - Funmilia i MB_Photo.

REGULAMIN KONKURSU

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%