Zamknij
REKLAMA

Jak catering dietetyczny wpłynął na moje zdrowie?

14.13, 29.06.2022 Artykuł sponsorowany
Skomentuj Na jaką dietę warto się zdecydować?

Catering dietetyczny to pomysł, który okazał się w moim przypadku prawdziwym strzałem w dziesiątkę i bez wątpienia deską ratunku. Na przestrzeni ostatnich lat życie zawodowe wypełniło moją codzienność niemal całkowicie. Gotowanie stało się odległą przeszłością, do której ani nie miałam głowy, a tym bardziej nie było na to czasu. Posiłkowałam się jedzeniem na mieście lub serwowałam sobie solidny posiłek po pracy, co dosyć szybko zaczęło wpływać również na moją sylwetkę. W tej gonitwie obowiązków zdołałam całkowicie zapomnieć o podstawowych potrzebach i o tym, że regularne posiłki mają znaczenie. Z każdym miesiącem czułam się gorzej, a świadomość, że nie jestem w stanie pogodzić wszystkiego doprowadzała mnie do szewskiej pasji. Wtedy właśnie zdecydowałam się na catering dietetyczny Żagań. Z pewną dozą sceptycyzmu i przekonaniem, że pewnie żadne z moich oczekiwań nie zostanie spełnione. Co się zmieniło?

Regularność

Dieta pudełkowa zaczęła do mnie docierać każdego poranka. Jedzenie pudełkowe przywoził kurier, a całość składała się z pięciu wybranych przeze mnie posiłków. Miały to być posiłki na cały dzień, a zatem nie musiałam przejmować się jedzeniem na żadnym etapie dnia. Już po pierwszym tygodniu uświadomiłam sobie, że regularne posiłki dostarczają mi przede wszystkim mnóstwa energii, której wcześniej wielokrotnie mi brakowało. Doceniłam również wygodę i brak konieczności kombinowania posiłków ""na szybko"" w ciągu dnia, by tylko zapełnić czymś żołądek. Moje pudełka znajdowały się pod ręką, a ja sięgałam po nie w wyznaczonej porze. Bardzo szybko poczułam również, że stres, który mi towarzyszył zaczyna się ulatniać. Catering pudełkowy sprawił, że poprawiło się moje samopoczucie. Zniknęło rozdrażnienie, permanentne zmęczenie i poczucie, że coś wymyka mi się spod kontroli. Zaczęłam jeść zdrowo i przede wszystkim zaczęłam jeść posiłki, których w obecnej zawodowej sytuacji nigdy nie byłabym w stanie sobie samodzielnie przygotować. Każde pudełko było wypełnione produktami najlepszej jakości, a umiejętności kucharzy sprawiły, że po każdy posiłek sięgałam z największą przyjemnością. Dieta pudełkowa zmieniła moją codzienność nie do poznania, ale zaczęła się również zmieniać moja sylwetka.

Na jaką dietę warto się zdecydować?

W moim przypadku sprawdziła się firma TimCatering. To pierwszy wybór, który okazał się znacząco przekraczać moje oczekiwania. Firma oferuje catering dietetyczny Głogów z dostawą w kilkunastu wariantach. Możemy zdecydować się na opcję wegetariańską lub wegańską. W ofercie znajdują się również diety pozbawione laktozy, diety dla sportowców, dla osób z chorobami tarczycy czy diety z ograniczoną ilością glutenu. To wyjątkowa firma, dla której zadowolenie klientów ma pierwszorzędne znaczenie, o czym przekonałam się wraz z dostawą moich pierwszych pudełek. Zdecydowałam się na standardowy wariant, ponieważ najbardziej zależało mi na tym, by w końcu zacząć zdrowo żyć i by regularne posiłki stały się dla mnie codziennością. Otrzymałam pięć zróżnicowanych posiłków, które są konstruowane w taki sposób, aby na żadnym etapie dnia nie towarzyszyło mi dokuczliwe uczucie głodu. Ta zbilansowana dieta sprawiła, że z każdym dniem czułam się lepiej i stałam się bardziej produktywna. Dieta pudełkowa z dostawą to idealna propozycja dla wszystkich osób, które nie znajdują czasu na samodzielne gotowanie. TimCatering oferuje świetnej jakości posiłki w bardzo atrakcyjnych cenach.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%