W najbliższą niedzielę odbędą się obchody 80. rocznicy stracenia Wojciecha Gwizdały i Stanisława Dudziaka – mieszkańców Pięczkowa, zabitych przez okupanta.
Wójt Gminy Krzykosy, Sołectwo Pięczkowo oraz OSP Pięczkowo zapraszają mieszkańców na uroczystość, która rozpocznie się w Kaplicy Chrystusa Miłosiernego w Pięczkowie w najbliższą niedzielę o 10:45. Po mszy odbędzie się przemarsz pod pomnik straconych, tam odbędzie się oficjalna część uroczystości. Po jej zakończeniu organizatorzy przewidują słodki poczęstunek.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu glospowiatusredzkiego.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz