Zamknij
REKLAMA

Chodnik „zjeżdża” w stronę skarpy

Joanna Duda Joanna Duda 09.48, 23.01.2023 . Aktualizacja: 09.50, 23.01.2023
Skomentuj
REKLAMA

Stan chodnika na ulicy Żerkowskiej pozostawia wiele do życzenia. Mieszkańcy Nowego Miasta zwracają uwagę na to, że miejscami jest pozarywany i ciężko po nim spacerować. 

– Idąc ulicą Żerkowską w stronę wyjazdu z Nowego Miasta trzeba liczyć się z tym, że droga nie będzie prosta. Chodnik zarywa się, kostki odstają w każdą stronę, a im bliżej mostka i barierek, tym gorzej. Strach nogę postawić. Szczególnie, gdy zaczyna się ściemniać jest niebezpiecznie. Przejście samemu może skończyć się skręconą kostką, a co dopiero prowadzenie wózka dziecięcego. Uważam, że powinno się to jak najszybciej naprawić. Chodzenie tam po mokrej trawie to nie lada wyzwanie – napisała Czytelniczka

– Chodnik był kładziony lata temu, ale nie było to na tyle dawno, żeby się zapadł. Widać ktoś, kto zajął się wykonaniem inwestycji zrobił zły podkład pod kostkę. Ten slalom przy mostku jest tragedią. Chodnik leci w dół w stronę wody, gdzie jest skarpa... Jak ktoś się poślizgnie na mokrej trawie, która rośnie na chodniku to poleci w dół. Jasne, na razie nic się nie stało, ale czy musi do czegoś dojść, żeby naprawa chodnika została poruszona? Polacy taki naród, że krzyczą, jak już dojdzie do nieszczęścia jakiegoś. Uważam, że sprawa jest dość nagląca, ponieważ chodzące tam dzieci nie są bezpieczne, a i spacerującym ułatwiłoby to życie – napisał Czytelnik. 

Chodnik przy ulicy Żerkowskiej położony został latem w 2012 roku. Zapadnięcia powstają od dłuższego czasu i z miesiąca na miesiąc jest coraz więcej ubytków. 

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%