Zamknij
REKLAMA

Średzianie bardzo polubili to miejsce. Otwarcie już w przyszłym tygodniu! W tym roku będzie o wiele dłużej i intensywniej

Maciej Taciak Maciej Taciak 08.11, 02.06.2022 MT Aktualizacja: 08.16, 02.06.2022
Skomentuj Fot. Współdzielnia
REKLAMA

Dwa miesiące Współdzielni? W zeszłym roku wiele osób odczuwało niedosyt po dwóch tygodniach działania nowej, średzkiej inicjatywy. W ankiecie, jaką stowarzyszenie przeprowadziło na początku tego roku wiele osób pochwaliło inicjatywę oraz jej działanie w ubiegłe wakacje.

- W zeszłym roku Współdzielnia pierwszy raz pojawiła się na mapie Środy Wlkp. W związku z pozytywnym przyjęciem przez mieszkańców, o czym świadczyła frekwencja, która dopisywała w każdy weekend, postanowiliśmy kontynuować to przedsięwzięcie – informują organizatorzy.

Warto wspomnieć, że Współdzielnia jest inicjatywą oddolną. Osoby zaangażowane w jej działanie robią to bezinteresownie, samodzielnie także przygotowują cały teren, na jakim odbywa się wydarzenie.

Tegoroczna edycja Współdzielni będzie o wiele dłuższa nic ubiegłoroczna, otwarcie zaplanowano już na przyszły tydzień, na 11 czerwca. Współdzielnia będzie także czynna częściej, bo aż pięć dni w tygodniu – od środy do niedzieli.

Poszerzona zostanie także oferta Współdzielni, pojawią się między innymi warsztaty.

- W tym roku zdecydowanie poszerzymy czas otwarcie Współdzielni, chcemy również rozbudować nasz program, w którym nie tylko znajdą się punktu, które sprawdziły się w zeszłym roku, ale również pojawią się nowości – zapowiadają organizatorzy.

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%