Zamknij
REKLAMA

350 treningów i 9 turniejów, festynów… Zobacz podsumowanie pierwszego roku dzałalności Szkółki Piłkarskiej GOL

14.29, 12.08.2022 Materiał partnera Aktualizacja: 14.37, 12.08.2022
Skomentuj Trochę statystyk po pierwszym roku działalności Szkółki Piłkarskiej GOL

Trenerzy szkółki razem ze swoimi podopiecznymi po raz pierwszy przeprowadzili zajęcia piłkarskie 11 sierpnia (lokalizacja Środa), 12 sierpnia (lokalizacja Sulęcinek) i 13 sierpnia w Zaniemyślu.

- Po tych 365 dniach możemy powiedzieć, że był to bardzo dobry, bardzo intensywny, ale też niesamowicie wymagający dla nas czas, ale było warto! - podsumowują trenerzy Szkółki Piłkarskiej GOL i dodają - Bardzo dziękujemy zawodnikom i rodzicom którzy są z nami od pierwszego dnia, ale także dziękujemy za zaufanie osobom, które dołączały do nas w trakcie tego roku.

Dziś Szkółka Piłkarska GOL to 3 lokalizacje (Środa, Sulęcinek i Zaniemyśl), 190 zawodników, 7 trenerów/asystentów i 7 grup treningowych. W pierwszym roku działalności zorganizowali 350 treningów, 9 turniejów/festynów a także wspólny wyjazd kibiców na mecz Lecha, półkolonie, obóz sportowy, zabawę karnawałową, spotkania integracyjne i wiele innych wydarzeń…

- Na ten "roczek" życzymy sobie, aby kolejne lata były tak samo cudownie spędzone razem z Wami i żeby na twarzach zawodników zawsze gościł uśmiech! - podsumowują trenerzy i dodają - Dziękujemy, że jesteście z Nami!

Aby dołączyć do szkółki wystarczy skontaktować się z osobą odpowiedzialną za zapisy pod numerem 502 851 614, lub napisać na maila [email protected] Warto też odwiedzić FB szkółki (fb/spgolpl), lub www.spgol.pl i zapoznać się z jej działalnością. 

Nie czekaj! Zapisz swoje dziecko do Szkółki PIłkarskiej GOL

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%