Zamknij
REKLAMA

Decora zaprosiła swoich obserwatorów w mediach społecznościowych do zabawy polegającej na pokazaniu jak bardzo jest się EKO

09.45, 09.09.2022 MM
Skomentuj Domki z odpadów drewnianych. Drugie Życie drewna w wykonaniu jednej z uczestniczek zabawy.
REKLAMA

Decora zaprosiła swoich obserwatorów w mediach społecznościowych do zabawy polegającej na pokazaniu jak bardzo jest się EKO. Okazało się, że ekologia nie jest nam obca! Chętnych nie brakowało.

Wśród zgłaszanych propozycji wymieniane było zazielenianie terenów i sadzenie roślin przyjaznych owadom

Akcja, oprócz propagowania ekologicznego podejścia do życia, ściśle wiąże się z aktualną polityką firmy, która chce, aby jej produkty były jak najbardziej ekologiczne. Przykładem może być pierwsza linia naturalnych podkładów Mineralnych M-Base, które wykonane są w 94% z naturalnych minerałów i olejów pochodzenia roślinnego. Oprócz tego, celem firmy jest zero waste production, czyli wykorzystanie 100% odpadów generowanych podczas procesu produkcji, składowania i wysyłania. W roku 2024 firma planuje osiągnąć już 90% tych celów. Firma już na dzień dzisiejszy może się pochwalić 80% wykorzystaniem odpadów. 

Nie zabrakło też rowerowego środka transportu

Wśród zgłaszanych propozycji wymieniane było zazielenianie terenów i sadzenie roślin przyjaznych owadom, własne ogródki, podlewanie roślin deszczówką, zabieranie na zakupy toreb wielokrotnego użytku, segregowanie śmieci, czy nawet zbieranie ich podczas spaceru. Nie zabrakło też rowerowego środka transportu, czy osób, którzy wybierają sport napędzany siłą własnych mięśni. Pojawiło się też ledowe oświetlenie oraz własnoręcznie wykonany dom z placem zabaw dla dzieci z uszkodzonych palet odpadowych, które po zaimpregnowaniu będą służyły jeszcze wiele lat. 

Zwycięzcy zabawy mieli otrzymać nagrody, ale…

- Prace były tak dobre, że postanowiliśmy je wszystkie wyróżnić - poinformowała firma Decora.

Nagrodę w postaci higrometru może odebrać każdy, kto wziął udział w zabawie.

Własnoręcznie wykonany dom z placem zabaw dla dzieci z uszkodzonych palet odpadowych

(MM)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

NickNick

0 2

Czy wlasciciele zdjęć wyrazili zgodę na upublicznienie ich na stronie Głosu?! 09:22, 11.09.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%