Zamknij
REKLAMA

W Środzie Wielkopolskiej logo grupy Alima zna większość osób, ale czy wiedzą dokładnie, czym się zajmuje ta firma? Wyjaśniamy

10.20, 24.08.2022 Materiał partnera
Skomentuj Alima jest polską firmą, która od 27 lat z powodzeniem wspiera sektor przemysłowy
REKLAMA

Alima Pack jest polską firmą, która od 27 lat z powodzeniem wspiera sektor przemysłowy, dostarczając rozwiązania w zakresie paletyzacji i pakowania dla przemysłu oraz rolnictwa. Specjalizuje się w pakowaniu i paletyzowaniu worków od 5 do 50 kg, a także worków typu big-bag.W ofercie firmy znaleźć można również przemysłowe zaszywarki oraz zgrzewarki do worków, a także kompleksowe rozwiązania z zakresu owijania i zabezpieczania palet.

GŁOWICE ZASZYWAJĄCE

• Jednonitkowe o wydajności do 300 worków na godzinę

• Dwunitkowe o wydajności do 1200 worków na godzinę

ZASZYWARKI RĘCZNE

• Do małych wydajności

• Wyposażenie dodatkowe - Podwieszacz sprężynowy regulowany – zapewnia utrzymanie zaszywarki na odpowiedniej wysokości podczas szycia (długość: max 1,5 m, zakres obciążenia: 4 – 8 kg)

Dużym plusem jest też fakt, że firma oferuje zastępczą zszywarkę ręczną lub głowicę zaszywająca na czas naprawy (gdy zachodzi taka potrzeba).

Alima Pack jest polską firmą, która od 27 lat z powodzeniem wspiera sektor przemysłowy, dostarczając rozwiązania w zakresie paletyzacji i pakowania dla przemysłu oraz rolnictwa.

Podstawowy produkt, czyli zaszywarki

Zaszywarki ręczne oraz głowice zaszywające służą do przeszywania worków jutowych, papierowych, polipropylenowych, polietylenowych, poliestrowych. Dobór rodzaju urządzenia zależy od oczekiwanej wydajności pracy. Urządzenia te są bardzo wytrzymałe i odporne na zanieczyszczenia – przy poprawnej eksploatacji i konserwacji mogą posłużyć przez wiele lat. Co ważne firma zapewnia serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny oferowanych przez siebie maszyn.

Jako eksperci w systemach pakowania, zamykania worków, paletyzacji oraz owijania palet firma zapewnia profesjonalny oraz łatwo dostępny serwis oferowanych przez siebie maszyn

Każdy dzień to nowe wyzwanie

W jednym z zakładów w województwie dolnośląskim firma miała w ostatnim czasie okazję wykonać modernizację systemu zaszywającego. Prace polegały na zaadaptowaniu istniejącej głowicy dwunitkowej FISCHBEIN 100 (której obsługa dotychczas odbywała się manualnie – operator ręcznie wprowadzał worek pod zaszycie) do całkowicie nowego urządzenia – AUTOMATYCZNEGO SYSTEMU ZASZYWAJĄCEGO ALIMA Z PODAJNIKIEM WORKA POD ZASZYCIE. Zwracając uwagę na fakt całkowicie innej kultury pracy z automatem zaszywającym, udało się firmie Alima uzyskać lepszą wydajność, a także ergonomię stanowiska pracy. Teraz nie ma potrzeby, aby pracownik podążał za workiem podczas procesu zaszycia, co znacznie zwiększyło efektywność pracy na tym stanowisku.

Alima Pack specjalizuje się w pakowaniu i paletyzowaniu worków od 5 do 50 kg, a także worków typu big-bag.

Zastępcza maszyna na czas serwisu

Jako eksperci w systemach pakowania, zamykania worków, paletyzacji oraz owijania palet firma zapewnia profesjonalny oraz łatwo dostępny serwis oferowanych przez siebie maszyn. Inżynierowie z Alima Pack i serwisanci ukończyli wiele specjalistycznych szkoleń z zakresu automatyki przemysłowej oraz mechaniki, tak aby jak najszybciej i efektywnie wykonać pracę. Dzięki magazynowi części zamiennych naprawy mogą być wykonywane w szybki i sprawny sposób w zaledwie 3 krokach:

1. ZGŁOSZENIE SERWISU DROGĄ MAILOWĄ NA ADRES [email protected]

2. PRZYGOTOWANIE WYCENY NAPRAWY NA PODSTAWIE DIAGNOZY

3. USTALENIE SPOSOBU NAPRAWY (DOJAZD DO KLIENTA LUB WYSYŁKA MASZYNY DO SERWISU)

W ofercie firmy Alima Pack znaleźć można również przemysłowe zaszywarki oraz zgrzewarki do worków, a także kompleksowe rozwiązania z zakresu owijania i zabezpieczania palet.

Więcej informacji

Zainteresowane osoby więcej informacji mogą uzyskać na www.alimapack.pl lub profilu Facebook. Skontaktować się z firmą można pod numerem telefonu 61 285 41 97, lub drogą mailową [email protected] 
Firma mieści się w Środzie Wielkopolskiej pod adresem: 27 Grudnia 5, 63-000 Środa Wielkopolskiego

Wszystkie produkty oferowane przez średzką firmę Alima Pack

Wszystkie produkty oferowane przez średzką firmę Alima Pack

(Materiał partnera)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%