Zamknij
REKLAMA

Kolejny market w Środzie czeka remont. Wiemy, od kiedy będzie zamknięty

13:27, 15.06.2022 | OPR. JJ
Skomentuj
REKLAMA

W sobotę 18 czerwca, po zakończeniu pracy sklepu, rozpocznie się remont Netto przy ulicy 20 Października 22 w Środzie. Klienci w odświeżonym obiekcie będą mogli robić zakupy w bardziej komfortowych warunkach, korzystając z licznych udogodnień, które pojawią się po remoncie. Ponowne otwarcie sklepu nastąpi w czwartek, 23 czerwca, o godzinie 8:00.

Czego mogą spodziewać się klienci Netto? Jak informuje sieć marketów, remont wprowadzi szereg zmian, dzięki którym zakupy będą jeszcze przyjemniejsze i bardziej komfortowe. W sklepie pojawią się kasy samoobsługowe, które usprawnią i przyspieszą robienie zakupów. Odświeżona zostanie strefa warzyw i owoców, która zaoferuje lepszą ekspozycję asortymentu i pozwoli na jego poszerzenie. Po zakończonym remoncie w sklepie dostępne będzie również odpiekane na miejscu pieczywo, a to za sprawą wyposażenia placówki w strefę odpieku.

Oprócz tego sklep zostanie odmalowany wewnątrz, a część regałów wymieniona. Pojawią się także zmiany elementów wykończeniowych, w tym laminatów czy płytek w strefie kasowej.

- Zmodernizowany zostanie również układ oświetlenia, który doświetli poszczególne kategorie produktów. Wraz z łatwiejszą i bardziej intuicyjną nawigacją, ułatwi klientom poszukiwanie produktów. Zainstalowany zostanie też dźwiękowy system komunikacji. Dzięki temu najważniejsze informacje dla klientów będą płynęły wprost ze sklepowych głośników, a zakupy umili muzyka w tle. Po remoncie dostępne będą również nowe wózki i koszyki na zakupy - wyjaśnia sieć. 

Prace remontowe rozpoczną się w sobotę, 18 czerwca po godzinie 22.00, tak aby klienci mogli jeszcze w tym dniu zrobić zakupy, i potrwają do czwartku, 23 czerwca.

- Już w czwartek, 23 czerwca o godzinie 8.00 Netto ponownie otworzy się dla swoich klientów i powita ich nie tylko bardziej nowoczesnym wyglądem i funkcjonalnymi rozwiązaniami, ale także promocjami, które będzie można znaleźć w specjalnej gazetce z okazji otwarcia - dodaje na koniec sieć. 

(OPR. JJ)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

Emerytka Emerytka

0 0

Bardzo się cieszę że market będzie odremontowany ale jest jeszcze jeden bardzo ważny szczegół z którym mieżą się każdego dnia a szczególnie nocy mieszkańcy mieszkający tuż przy markecie chałas klimatyzacji doprowadza do szału nie wspominając o nocy .W pierwszej kolejności sieć tym problemem powinna się zająć by ludzie tam mieszkający mogli spokojnie spać i mieszkać nie wspominając o przeprowadzanych już pracach remontowych w nocy które spędziły sen z powiek .Pracujmy remontujemy ale i szanujmy się na wzajem .☺️ 09:20, 16.06.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%