Zamknij
REKLAMA

Przebył drogę z Londynu, żeby pomóc Zuz

11:38, 28.07.2022 | .
Skomentuj Fot. Grzegorz Fedorowicz/FB
REKLAMA

W niedzielę Grzegorz Fedorowicz, były dyrektor średzkiego aresztu, dotarł do Wrześni po przebyciu trasy rowerem z Londynu. Wszystko, aby uzbierać pieniądze dla chorej na raka Zuzi.

Grzegorz Fedorowicz mieszkaniec Gozdowa, który przez 13 lat był dyrektorem średzkiego aresztu, postanowił spełnić marzenie i wrócić z Londynu do domu na rowerze, jednocześnie pomagając uzbierać potrzebne pieniądze dla piętnastoletniej mieszkanki wrześni Zuzi Nawrockiej. W trakcie powrotu relacjonował przebieg trasy na swoim profilu na portalu Facebook. Będąc za granicą spotkał się z miłym przyjęciem, czego dowodem są filmiki, jakie nagrywał z pozdrowieniami dla dziewczynki. Trudności jakie napotkał po drodze to temperatura, która niekiedy przekraczała 40 stopni. Nie zraziło to jednak rowerzysty i po 12 dniach dotarł do Wrześni, gdzie został powitany przez członków rodziny licealistki. W ostatnim dniu trasy odwiedził grób Pawła Ludwiczaka, Komendanta Powiatowego Policji w Środzie, a następnie Straży Miejskiej.

Pan Grzegorz wsparł leczenie 15-letniej mieszkanki Wrześni, która zmaga się z drobnokomórkowym rakiem kości. Teraz kolej na Ciebie! Przelewu można dokonać na rachunek bankowy Stowarzyszenia Pomagam Aktywnie o nr: 47 9681 0002 0000 0701 2000 0010. W tytule przelewu należy wpisać „DAROWIZNA” Zuzanna Nawrocka

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%