Zamknij
REKLAMA

Z pewnością nieraz robiąc zakupy z dzieckiem, chcieliście, by ktoś się nim choć przez godzinę zajął, byście mogli spokojnie kupić co trzeba

15:02, 14.04.2022 | Artykuł sponsorowany
Skomentuj Gabinet Logopedyczny Kredka zaprasza na ul. Topolską 2 Fot. GL Kredka

Z pewnością nieraz robiąc zakupy z dzieckiem, chcieliście, by ktoś się nim choć przez godzinę zajął, byście mogli spokojnie kupić co trzeba. Niby taka niewinna godzina, a jak wiele by dała! Uwaga! W Środzie od niedawna mamy takie miejsce! Co więcej, odwiedzając je Wasze dzieci mogą zyskać o wiele więcej niż tylko opiekę…

Mowa o Gabinecie Logopedycznym Kredka, który na terenie Środy działa już od września, lecz od 2 kwietnia, w nowej, dającej więcej możliwości lokalizacji. Wystarczy wybrać się na ul. Topolską 2, do lokalu po dawnym Yasumi.

- W naszej działalności skupiamy się przede wszystkim na pracy z dziećmi i młodzieżą, ale także dorosłymi. Chcemy stworzyć centrum, w którym rodzice będą mieli dla swoich dzieci wszystko w jednym miejscu. Chcemy, by u nas było inaczej niż w szkole. Działamy już od ponad pół roku, lecz dopiero teraz w nowym miejscu, w którym mamy więcej miejsca, więcej możliwości do naszego rozwoju, ale przede wszystkim do rozwoju najmłodszych – mówi Tatiana Pawełczyk, właścicielka gabinetu Kredka.

Od 2 kwietnia Gabinet Logopedyczny Kredka oferuje godziny dla smyka. Chcesz załatwić coś szybko w banku, w sklepie, wyskoczyć do fryzjera, a nie ma kto się zaopiekować Twoim dzieckiem? Wybierając godzinę dla smyka w gabinecie Kredka, załatwisz swoje sprawy, dbając o swój komfort psychiczny, ale też i dziecka, które pewnie niekoniecznie przepada za robieniem zakupów i tłumami ludzi w sklepach.

Wraz z początkiem kwietnia w gabinecie pracuje logopeda i psycholog dziecięcy. Kredka oferuje również zajęcia abonamentowe z sensoplastyki. Dzięki tym zajęciom zostaną pobudzone wszystkie zmysły Twojego syna lub córki. Zajęcia te doskonale wpływają na rozwój mózgu. Ponadto gabinet Tatiany Pawełczyk prowadzi terapię ręki, naukę czytania i pisania, a także zajęcia rozwijające kreatywność.

Docelowo na Topolskiej 2 będą prowadzone również terapie uzależnień, trening umiejętności społecznych, zajęcia z oligofrenopedagogiem, zajęcia grupowe i terapie pedagogiczne.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%