Zamknij
REKLAMA

Funmilia - moc zabawy dla całej rodziny!

13:10, 13.08.2021 | Artykuł sponsorowany
Skomentuj

Państwo Stanek jako rodzice od lat obserwowali rynek rozrywki dla najmłodszych. Nie mogli znaleźć idealnego miejsca zabaw dla dzieci. Postanowili więc stworzyć taką przestrzeń dla dzieci w każdym wieku w Środzie - Funmilię!

- Tworzymy to miejsce z myślą o rodzinnej atmosferze, żeby wszyscy czuli się tu jak w domu, dzieci, rodzice i pracownicy - mówi pani Paulina Stanek, właścicielka powstającego przy ulicy Kosynierów 100 centrum zabaw dla dzieci Funmilia.

Projekt ten w głowie właścicieli kiełkował już od kilku lat, a oni odwiedzali tego typu obiekty w kraju jak i zagranicą, aby zbudować idealną przestrzeń zarówno dla dzieci, jak i dla rodziców. Czego możemy się spodziewać po Funmilii?

Maluszki są mile widziane

Na wielu wewnętrznych placach zabaw dla dzieci rodzice są ograniczeni wiekiem swoich pociech - w większości mogą z atrakcji korzystać maluchy, które skończyły już dwa latka. Jednak Państwo Stanek tworzą miejsce także dla tych całkiem małych, dopiero raczkujących dzieci, które poznają świat zabawy.

- Znajdzie się tu osobne miejsce dla tych najmłodszych dzieci, a także pomieszczenie, gdzie mama w spokoju nakarmi dziecko piersią, przygotuje posiłek i przewinie maluszka - wyjaśnia pani Paulina.

Zaplecze dla mam będzie wyposażone tak, aby nie musiały się martwić o to, gdzie wykonają wszystkie niezbędne przy dziecku czynności. Dodatkowo wszystkie atrakcje dla najmniejszych dzieci posiadają najwyższe atesty, co daje mamie pewność, że dziecko jest całkowicie bezpieczne.

Super zabawa dla starszaków

W oddzielonej od części dla najmłodszych strefie starszaki znajdą dla siebie moc atrakcji i zastrzyk adrenaliny - a to wszystko zupełnie bezpieczne. Państwo Stanek postarali się zapewnić dzieciom jak najlepszą rozrywkę, miejsce gdzie mogą się wyszumieć i wybiegać. Będzie tam uwielbiany przez dzieci małpi gaj, ale też inne atrakcje, które na razie pozostaną słodką tajemnicą Funmilii. Trzeba przyjść, aby się przekonać!

Kto nie skacze ten się nie bawi!

Wszystkie dzieci uwielbiają skakać, bez względu na to, czy dopiero się nauczyły chodzić, czy za chwilę będą szły do szkoły ponadpodstawowej. Dla nich Funmilia także ma propozycję - strefa trampolinowa! Będą mogły z niej korzystać dzieci do 16 roku życia, co daje też możliwość zabierania do Funmilli całych rodzin, a nie tylko tych najmłodszych.

Trampoliny dla malutkich dzieci będą oddzielnie, aby zapewnić im bezpieczeństwo.

Chwila dla rodzica

Jeśli moc atrakcji dla dzieci jeszcze Was nie przekonała do wizyty w Funmilii (ul. Kosynierów 100) to z pewnością kolejnym argumentem za będzie strefa, gdzie to Ty, rodzicu, będziesz miał chwilę dla siebie. W Funmilii przewidziano bowiem miejsce dla rodzica, który podczas gdy dzieci się bawią, będzie mógł zamówić kawę i ciastko, pogadać z innymi rodzicami lub po prostu się wyluzować. Komfort relaksu zwiększy fakt, że dzieci są w pełni bezpieczne na placu zabaw, jest tu pełne zaplecze sanitarne i miejsce dla mam z maluszkami.

Czas na imprezę!

Pani Paulina i Pan Sebastian mówią, że to nie koniec atrakcji. Przewidziano także miejsce do zabaw na dworze, a także specjalną salę na urodzinki i sporo imprez tematycznych.

- Będziemy się rozwijać tak, aby spełniać oczekiwania rodziców. Jeśli zgłoszą nam zapotrzebowanie na coś, dodamy to naszej oferty - obiecuje pan Sebastian Stanek.

Głównym założeniem Funmilii jest przecież rodzinna, przyjazna atmosfera, więc ważnym jest aby dostrzegać potrzeby dzieci i gości.

Pełne bezpieczeństwo i higiena

To niezwykle ważne dla każdego rodzica. Państwo Stanek dołożyli wszelkich starań, aby elementy placu miały wszystkie atesty bezpieczeństwa. Zadbali też o pełne zaplecze sanitarne, lampy bakteriobójcze oraz oczyszczacz powietrza. Ważnym punktem Funmilii ma również być czystość i higiena placu. Należy dbać o najmłodszych, dlatego kwestia bezpieczeństwa i higieny jest sprawą priorytetową!

To miejsce będzie absolutnie wyjątkowe - zarówno dla dzieci jak i dla rodziców. Przyjdźcie i przekonajcie się sami, jak wspaniałą zabawą może być wizyta w Funmilii dla całej rodziny!

 

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%