Zamknij
REKLAMA

Piękna sylwetka bez ćwiczeń? To możliwe!

09:10, 15.07.2021 | Artykuł sponsorowany
Skomentuj Bezinwazyjny i bezpieczny sposób na zgrabną sylwetkę!

Zasiedzieliśmy się. Lockdown, ograniczenia spowodowały, że więcej jemy, mniej się ruszamy i odzwyczailiśmy się od ruchu. Każdy jednak chce wyglądać dobrze, dlatego Pracownia Wizerunku wychodzi do Was z receptą na lepszą sylwetkę bez wysiłku fizycznego.

Pani Barbara Wein - Krajewska prowadzi kameralny, przydomowy salon (Zwola, ul. Główna 82B) od 6 lat. Początkowo skupiała się na wizażu i makijażu permanentnym, ale od kilku miesięcy ma w ofercie również zabiegi wyszczuplające i poprawiające ogólny wygląd sylwetki.

Co to EMS?

To innowacyjny zabieg, który wykorzystuje fale magnetyczne w celu wyszczuplenia sylwetki i budowania tkanki mięśniowej. Podczas jednego trzydziestominutowego zabiegu partia ciała podłączona do specjalnych głowic wykonuje pracę równą 30 000 przysiadom bądź brzuszkom, zwiększając masę mięśniową. Dodatkowo rozbija tkankę tłuszczową i przyspiesza jej spalanie. Mięsień stymulowany falami HIFEM jest maksymalnie kurczony. Mózg otrzymuje wtedy sygnał o konieczności zwiększenia podaży energii i zaczyna spalać tłuszcz nagromadzony w tkance.

Dla kogo ten zabieg?

Może z niego skorzystać każdy, aby poprawić wygląd sylwetki, zarówno kobiety jak i mężczyźni. Pomaga nie tylko wyszczuplić, ale i wyrzeźbić wybrane partie ciała. Jest też doskonałą alternatywą dla osób po zabiegach, które mogą skorzystać z EMS aby nie doprowadzić do wiotkości mięśni. EMS pomaga też kobietom po rozszczepie mięśnia prostego, może też wspomagać proces rehabilitacji.

Gdzie można wykonać EMS?

EMS w powiecie średzkim możecie wykonać tylko w Pracowni Wizerunku ( Zwola, ul. Główna 82B). Jest to jedyny salon, który oferuje taką usługę, dodatkowo w bardzo w korzystnej cenie. Aby skorzystać z zabiegu należy umówić się na wizytę w Pracowni Wizerunku (607047794). Cena jednego zabiegu to 350 zł, ale najlepsze efekty uzyskuje się po 8 zabiegach, które można kupić w pakiecie w cenie 1600 zł na jedną partię ciała i 2000 zł na dwie partie ciała. Nie czekajcie Panie i Panowie, sprawdźcie sami!

 

(artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%