Zamknij
REKLAMA

Wasz dom marzeń na wyciągniecie ręki!

08:39, 15.07.2021 | Artykuł sponsorowany
Skomentuj

Środa jest jednym z najszybciej rozwijających się miast w Wielkopolsce i wciąż wzbogaca się o nowe osiedla. Renoma Inwestycje Sp. z o.o. z Gostynia zauważyła potencjał naszego miasta i ma do zaoferowania energooszczędne domy z ogrodem w cenie mieszkania. Dodatkowo każdy kto dokona rezerwacji w lipcu otrzyma klimatyzację!

Renoma Inwestycje Sp. z o.o. (Tel. sprzedażowy 731 107 407) jest firmą deweloperską, której wspólnicy to specjaliści rynku budowlanego. Dzięki doskonałemu wykształceniu budowlanemu cały czas trzymają rękę na pulsie i upewniają się, że domy, które Wam oferują są najwyższej jakości. Nadzór budowy zajmujący się koordynowaniem prac na placu budowy posiada wieloletnie doświadczenie w fazie projektowania jak i realizacji na dużych budowach deweloperskich w Poznaniu i nie tylko. Dzięki temu możecie być pewni, że zainwestowane przez Was pieniądze są w dobrych rękach.

Środa to idealne miejsce

Po przeanalizowaniu jednego z szybciej rozwijających się miast w Wielkopolsce, spółka deweloperska Renoma Inwestycje postanowiła zainwestować swój kapitał w działki budowlane zlokalizowane w Środzie Wielkopolskiej, przy ul. Za Strzelnicą. Rejon ten jest nowym centrum Środy, co można zauważyć po szybkim tempie powstania sieci dużych sklepów takich jak chociażby „Biedronka”, „Intermarche”, „POLOmarket”, czy „Jysk”. W okolicy inwestycji znajduję się również siłownia, piekarnia, oraz apteki. Dużym atutem tej rozwijającej się okolicy jest także znajdujące się obok Jezioro Średzkie, które urzeknie zarówno osoby lubiące aktywnie spędzać czas, jak i te, dla których ważna jest cisza, spokój i bliskość natury.

Piękny dom na własnej działce

Osiedle za Strzelnica składa się z kilku etapów, a pierwszy z nich oddany do użytku będzie już w IV kwartale tego roku. Oferowane przez firmę Renoma Inwestycje (www.renoma-inwestycje.pl) budynki w pierwszym etapie są budynkami mieszkalnymi jednorodzinnymi w zabudowie szeregowej. Co ważne, każdy budynek to odrębny dom na własnej działce oraz z własną księgą wieczystą. Podczas fazy projektowania deweloperzy skupili się na tym, aby budynki spełniały i uwzględniały wszystkie oczekiwania użytkowników. Zadbano więc nie tylko o aspekt wizualny, ale również o funkcjonalność i praktyczność, uwzględniając nowoczesne rozwiązania. Elewacje budynków będzie pokrywał tynk silikonowy odzwierciedlając beton architektoniczny w kolorze szarym, a podział poziomy jak i pionowy za pomocą tzw. boni elewacyjnych zapewni nowoczesny efekt finalny. Przed każdym domem właściciel ma do dyspozycji aż 2 miejsca postojowe wykonane z kostki brukowej oraz ciąg pieszy, który prowadzi do wejścia budynku. Oddzielenie stref zapewnia zielona wyspa, z zasianą trawą oraz krzewami. Na frontowej granicy działki znajduje się także schludna zabudowa skrzynek przyłącza gazowego oraz energetycznego za pomocą gabionów, które utrzymują bardzo ładny wygląd pomimo upływu lat.

Można poszaleć przy aranżacji

Dużym atutem jest ogrzewanie podłogowe na całej powierzchni budynku zasilane z dwufunkcyjnego kotła gazowego renomowanej firmy. Podjęto decyzję o zastosowaniu ogrzewania podłogowego, ponieważ niesie ono za sobą wiele atutów m.in. większa możliwość aranżacji pomieszczeń przez brak konieczności montowania wiszących grzejników na ścianach, co już wychodzi z nowych trendów, czy sam komfort użytkowania, zwłaszcza w łazience czy pokoju dziennym. Kolejną kwestią wartą zauważania jest brak tzw. parapetów w oknach. Wszystkie okna w naszym budynku są do samej podłogi, co pozwala nie tylko osiągnąć efekt wizualny od strony zewnętrznej, jak i wewnętrznej, ale także oszczędności przez doświetlenie pomieszczeń. Wszystkie okna posiadają także rolety zewnętrzne sterowane elektrycznie.

Niższe rachunki?

Wszystkie budynki oddane zostaną z pełną instalacją fotowoltaiczną. Instalacja wykonana będzie przez wykonawców z wieloletnim doświadczeniem na inwestycjach deweloperskich oraz u prywatnych inwestorów. Moc instalacji fotowoltaicznej to 3,3 kW z osprzętem sprawdzonych firm, panele fotowoltaiczne na dachu firmy SHARP. Do tego falownik firmy SMA. Jest to firma, która zapoczątkowała na świecie technologie fotowoltaiki. Kwestia wysokiej jakości instalacji fotowoltaicznej jest dla Renoma Inwestycje (Tel. 731 107 407) jako dewelopera aspektem bardzo ważnym. Prawidłowe funkcjonowanie instalacji zapewni Wam bardzo dużą oszczędność pieniędzy w skali roku. Moc produkcyjna naszej instalacji w skali roku to 3300 kWh przy założeniu, że średnie zużycie rodziny 2+2 wacha się od 250 do 350 kWh w skali miesiąca, można więc obliczyć, że dzięki fotowoltaice Wasze rachunki za energię elektryczną obniżą się od 80 do 90%.

Ile będzie miejsca?

Cala powierzchnia działki dla segmentu powtarzalnego wynosi 245 m2. Budynek składający się z 2 kondygnacji - parteru oraz piętra – o powierzchni 92,93 m2. Za budynkiem znajdziecie przynależny duży ogród, o powierzchni od 125m2 oraz utwardzony taras z kostki brukowej o powierzchni 14 m2. Na poziomie parteru znajdują się: wiatrołap, gabinet, łazienka, komunikacja oraz duży salon z aneksem kuchennym. Na piętrze natomiast: tzw. komunikacja, duża łazienka oraz 3 pokoje i garderoba.

Przyjdź i się przekonaj

W niedzielę 15 sierpnia w godzinach od 13:00 do 19:00 na terenie budowy odbędą się drzwi otwarte z atrakcjami dla dzieci przy udziale animatorów tak, aby osoby zainteresowane mogły zapoznać się z ofertą Renoma Inwestycje oraz obejrzeć pierwsze budynki. Na dzieci będą czekały zamki dmuchane, tory przeszkód, a na dorosłych projektant wnętrz, specjaliści finansowi, którzy udzielą konsultacji kredytowej oraz strefa gastronomiczna.

Jak sobie sprawić dom marzeń?

Renoma Inwestycje Sp. z o.o. oferuje Wam zatem funkcjonalne domy z dużym ogrodem oraz miejscami postojowymi przed budynkiem w niedalekiej odległości od centrum, w bardzo wysokim standardzie oraz niskimi kosztami eksploatacji. Przekazanie kluczy I etapu inwestycji to IV kwartał tego roku, firma chce, aby ostatni dom był przekazany do 1.12.2021r.

Więcej informacji oraz kontakt do firmy znajdziecie na stronie internetowej www.renoma-inwestycje.pl oraz na profilu facebookowym Renoma Inwestycje.

Dlaczego warto dokonać rezerwacji w lipcu?

W lipcu możecie liczyć na promocję! Do każdej rezerwacji domu, klient otrzymuje gratis urządzenie klimatyzacji wraz z montażem oraz uruchomieniem.

(Artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%