Zamknij
REKLAMA
REKLAMA
12:43, 10.05.2022
11 maja startuje bezpłatny projekt szkoleniowo-rozwojowy, przygotowany przez kobiety i dla kobiet. Na uczestniczki czekają warsztaty, a także granty edukacyjne i dofinansowanie biznesu o wartości do 50 tys. euro. W projekcie mogą wziąć udział przedsiębiorczynie oraz kobiety, które dopiero planują założyć własną firmę.
12:11, 10.05.2022
Trwa nabór wniosków do IV edycji programu grantowego „WzMOCnij swoje otoczenie”, organizowanego przez Polskie Sieci Elektroenergetyczne. Spółka przekaże ponad 4,5 mln zł na realizację ważnych społecznie projektów. O granty mogą ubiegać się samorządy, ich jednostki budżetowe oraz organizacje pozarządowe działające w wybranych gminach. Wnioski można zgłaszać już od 9 maja, a do 20 maja będzie działała specjalna infolinia, której pracownicy pomogą w wypełnieniu formularza zgłoszeniowego.
09:36, 09.05.2022
PGE Polska Grupa Energetyczna od wielu lat wspiera ochronę ptaków w Polsce. Szczególną troską otacza bociana białego. Od ponad 30 lat buduje dla niego specjalne platformy ponad słupami energetycznymi. Konstrukcje te zapobiegają bezpośredniemu kontaktowi bocianów z liniami energetycznymi, co znacząco redukuje niebezpieczeństwo porażenia prądem.
12:21, 06.05.2022
Województwo Wielkopolskie jako jeden z pierwszych regionów w Polsce rozpoczął proces budowy gospodarki wodorowej, dostrzegając tym samym szansę i korzyści, jakie niesie ze sobą rozwój technologii wodorowych. Już od 2018 r. Samorząd Województwa Wielkopolskiego nawiązuje w tej sprawie kontakty w kraju i za granicą, prowadzi edukację o technologiach wodorowych, wspiera i promuje wielkopolskie podmioty gospodarcze.
14:48, 05.05.2022
Lubimy bawić się w dekoratora wnętrz. W naszej sypialni na pewno największe pole do popisu daje nam nasze łóżko. Zabieramy się za dobór prześcieradła, pościeli, jak i narzuty. Całość musi pięknie się razem prezentować. Jednak w przypadku prześcieradeł i pościeli, musimy zwrócić uwagę na jeszcze coś bardzo istotnego. Jest to praktyczność i funkcjonalność pościeli.
REKLAMA
00:00, 04.05.2022
Pozwów frankowych stale przybywa, a taktyki zniechęcające ze strony banków w żaden sposób nie wpływają na zainteresowanie Frankowiczów podjęciem swojej małej walki o sprawiedliwość. Obserwując statystyki, możemy pokusić się o stwierdzenie, iż z miesiąca na miesiąc pozwów frankowych wręcz przybywa w rekordowym tempie. Ilość wyroków na niekorzyść banków zaostrza apetyt Frankowiczów, którzy czekają na dobry moment do złożenia swojego pozwu. Rosnący entuzjazm w żaden sposób nie dziwi, bowiem praktycznie 95% spraw jest wygrywanych przez Frankowiczów, nie tylko w pierwszej, ale i w drugiej instancji. Który sąd zatem jest najlepszym wyborem w przypadku złożenia pozwu frankowego?
08:57, 29.04.2022
Konstrukcja butelki jest również praktyczna, ponieważ nie ma ostrych krawędzi ani narożników, które mogłyby zranić małe rączki. Najlepsze w tym produkcie jest to, że nie wymaga baterii ani ładowania, ponieważ jest zasilany przez słońce!
11:53, 28.04.2022
Dekorowanie na przyjęcie urodzinowe to jeden z najbardziej kreatywnych elementów planowania uroczystości. Ważne jest, aby znaleźć odpowiednie materiały, które będą nie tylko atrakcyjne, ale również funkcjonalne.
20:27, 27.04.2022
Przed Tobą bardzo trudny wybór odpowiedniej stolarki okiennej? W takim razie koniecznie przeczytaj nasz artykuł!
13:30, 27.04.2022
Zlecamy sprzątanie już nie tylko „od wielkiego dzwonu” raz czy dwa razy w roku na święta. Znacznie częściej nawiązujemy stałą współpracę, polegającą na regularnym sprzątaniu naszego domu czy mieszkania.
REKLAMA
09:16, 27.04.2022
Bezpieczna praca ze Sklepem MMG. Ochrona przed pyłem.
17:05, 26.04.2022
Choć wydaje nam się, że rozwód to rzadka rzecz, rzeczywistość pokazuje coś zgoła innego. W sytuacji, kiedy istniała wspólnota majątkowa, cała sytuacja się komplikuje. W momencie rozwodu trzeba tę sprawę rozwiązać tak, aby obydwie strony były w miarę zadowolone i dostały po połowie.
15:22, 22.04.2022
Przyjęło się uważać, że wszystko to, co wyprodukowano z materiałów syntetycznych, jest z założenia mniej wartościowym produktem. Wraz z postępem technologicznym oraz wieloma innowacyjnymi pomysłami, takie twierdzenia szybko powinny przejść do działu zapomnienia. Współczesne rozwiązania dają nam wiele, niezwykłych korzyści, których natura nie mogłaby nam nigdy podarować. Dowiedz się zatem, jakie są zalety posiadania sztucznej trawy Plantia.
14:57, 15.04.2022
Jak dotąd wydawało Ci się, że tak naprawdę nie ma znaczenia fakt jakie donice wybierzesz do ogrodu i zazwyczaj kierowałeś się przede wszystkim własnym gustem? Jak najszybciej zapomnij o tej praktyce, ponieważ w rzeczywistości dobór odpowiedniego rodzaju donicy ma tutaj kluczowe znaczenie dla przyszłości Twojego ogródka.
00:01, 15.04.2022
Sposobów na przysłonięcie okna jest niezwykle dużo. Jednym z bardziej funkcjonalnych są żaluzje wewnętrzne plisowane. Świetnie sprawdzają się w pokojach wielofunkcyjnych i kawalerkach, nie zajmują wiele miejsca, a co więcej każdy samodzielnie poradzi sobie z ich montażem.
REKLAMA
REKLAMA