Zamknij
REKLAMA
REKLAMA
09:10, 15.07.2021
Zasiedzieliśmy się. Lockdown, ograniczenia spowodowały, że więcej jemy, mniej się ruszamy i odzwyczailiśmy się od ruchu. Każdy jednak chce wyglądać dobrze, dlatego Pracownia Wizerunku wychodzi do Was z receptą na lepszą sylwetkę bez wysiłku fizycznego.
08:39, 15.07.2021
Środa jest jednym z najszybciej rozwijających się miast w Wielkopolsce i wciąż wzbogaca się o nowe osiedla. Renoma Inwestycje Sp. z o.o. z Gostynia zauważyła potencjał naszego miasta i ma do zaoferowania energooszczędne domy z ogrodem w cenie mieszkania. Dodatkowo każdy kto dokona rezerwacji w lipcu otrzyma klimatyzację!
14:26, 16.06.2021
Fotowoltaika od kilku lat z powodzeniem rozwija się w Polsce. Dzięki programom dotacyjnym inwestycja w ekologiczne źródło energii elektrycznej jest dostępna dla właścicieli domów jednorodzinnych, spółdzielni mieszkaniowych, gospodarstw rolnych i firm, przez co staje się bardziej opłacalna. Kiedy fotowoltaika będzie opłacalna?
14:21, 16.06.2021
Środa Wielkopolska jest zlokalizowana niespełna 30 kilometrów od Poznania, w kierunku Jarocina. Miasto leży w centralnej części województwa wielkopolskiego, w pobliżu autostrady A2 i innych dróg szybkiego ruchu. Z uwagi na dogodną lokalizację, wiele osób decyduje się kupić tu mieszkanie. Jak wybrać odpowiednią nieruchomość? Ile kosztują i gdzie powstają nowe mieszkania w Środzie Wielkopolskiej? Sprawdzamy.
14:10, 16.06.2021
W łazience woda jest wszechobecna, panują tutaj wyjątkowo trudne warunki, przez co powierzchnię trzeba dobrze zabezpieczyć przed skutkami ich działania. W tym celu wykonuje się hydroizolację. Żadna powierzchnia nie jest w pełni szczelna, fugi również przepuszczają wodę, która przedostaje się pod płytki. Tam powinna napotkać na swojej drodze izolacje. W przeciwnym razie powstanie idealne środowisko do rozwoju bakterii i grzybów, pojawi się ryzyko przeniknięcia wody do pomieszczenia znajdującego się niżej, a także odwarstwiania się płytek. Jak właściwie wykonać hydroizolację?
REKLAMA
14:02, 16.06.2021
Czy każdy samochód może być holowany? Jaka jest dozwolona maksymalna prędkość podczas holowania auta? Czy można holować auto z niesprawnym układem hamulcowym? Jeśli w Twojej głowie również kłębi się tysiąc pytań, to koniecznie przeczytaj ten artykuł?
13:55, 16.06.2021
Czy wiesz już, jakie trendy wnętrzarskie cieszyć się będą w 2021 roku największą popularnością? Postanowiliśmy przyjrzeć się bliżej temu, co projektanci wnętrz, architekci oraz designerzy uznają za warte uwagi. Oto wszystkie trendy wnętrzarskie na rok 2021 zebrane w jednym miejscu: modern rustic, japandi, kolory ziemi i wielofunkcyjność idąca ramię w ramię z maksymalizmem. Zainspiruj się.
13:40, 16.06.2021
Rodzic dziecka niepełnosprawnego złożył wniosek do wójta gminy o zwrot kosztów dowozu ucznia do szkoły ponadpodstawowej (Zespół Szkół Specjalnych). Uczeń posiada orzeczenie o niepełnosprawności oraz orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego wydane przez poradnię psychologiczno- pedagogiczną. Orzeczenie jest przyznane na okres do ukończenia edukacji w szkole ponadpodstawowej - niepełnosprawność autyzm w tym zespół Aspergera.
13:34, 16.06.2021
Powiedzieć, że wspinaczka po drabinie rankingowej najpopularniejszej wyszukiwarki na świecie całkowicie zrewolucjonizowała marketing w dzisiejszych czasach, to jak nie powiedzieć absolutnie nic. Pozycjonowanie stron internetowych cieszy się nie tylko ogromną skutecznością w działaniu, ale równie dużym poziomem zainteresowania wśród świadomych biznesmenów. Razem z Agencją AFTERWEB przedstawiamy najważniejsze liczby, które uświadamiają potęgę pozycjonowania. Zobacz ten artykuł, zanim zdecydujesz się na wybór dowolnej formy reklamowania usług.
13:05, 16.06.2021
Samochód to najczęściej wybierany środek transportu jeżeli chodzi o wakacyjny wyjazd z rodziną. Jak każdy posiada swoje wady i zalety, ale jako rodzice czy partnerzy chcemy zadbać, aby podróż nim była jak najbardziej bezpieczna. Jak więc przygotować samochód do podróży? Przeczytajcie nasz artykuł.
REKLAMA
13:20, 15.06.2021
Zakup okularów wydaje się być prosty. Nie jest tak jednak do końca. Jeżeli chce się uzyskać odpowiedni komfort użytkowania okularów muszą być odpowiednio dobrane i dopasowane. Dlatego kupując okulary postaw na profesjonalistów
09:20, 07.06.2021
Szukasz interesującej pracy w firmie o ustabilizowanej pozycji, odnoszącej sukcesy na rynku światowym? Przyślij swoje podanie wraz z oświadczeniem o przetwarzaniu danych osobowych do dnia 30 czerwca!
REKLAMA