Zamknij
REKLAMA

W Przedszkolu "Wesołe Urwiski" przy ulicy Daliowej, po raz kolejny odbył się konkurs „Cuda z dyni, czyli dynia inaczej”

10.49, 17.11.2022 Artykuł sponsorowany Aktualizacja: 13.02, 17.11.2022
Skomentuj Jak co roku kochane przedszkolaki wraz z rodzicami popisały się kreatywnością

W  piątek 28 października w Przedszkolu Niepublicznym „Wesołe Urwiski” Sławomira Budasz przy ulicy Daliowej, po raz kolejny odbył się konkurs „Cuda z dyni, czyli dynia inaczej”.

Celem konkursu było przyozdobienie dyni w dowolny sposób, a także zdobycie doświadczenia w zakresie twórczości plastycznej, rozwijanie wyobraźni i kreatywności dzieci oraz spędzenie czasu wspólnie z rodzicami na wesołej zabawie. 

Oprócz twórczej pracy przedszkolaki miały okazję spróbować przysmaków z dyni, a także pozyskać wiele cennych informacji na jej temat. 

Dodatkowo w przedszkolu tego dnia odbył się tematyczny „Bal Dyni” oraz "Piżama Party”, gdzie dzieci mogły dać upust swojej energii, potańczyć do skocznych rytmów. Oczywiście nie mogło zabraknąć na balu barwnych przebrań, pysznych domowych dyniowych wypieków oraz kolorowych balonów i dekoracji związanych z dynią. Ten pełen wrażeń dzień uwieczniliśmy pamiątkowymi zdjęciami. 

Każde z uczestników konkursu dyniowego otrzymało dyplom oraz drobny upominek.

Warto też podkreślić, że po wszystkim dynie zdatne do jedzenia zostaną przekazane dla zwierząt leśnych jako pokarm. Przedszkolaki mogą być z siebie dumne, że potrafiły połączyć przyjemne z pożytecznym. 

W Przedszkolu Niepublicznym „Wesołe Urwiski” Sławomira Budasz przy ulicy Daliowej, po raz kolejny odbył się konkurs „Cuda z dyni, czyli dynia inaczej”.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%