Zamknij
REKLAMA

Chcesz uchronić swoje pieniądze przed inflacją? Zainwestuj w nieruchomości z Renoma Inwestycje

10:58, 21.06.2022 | Artykuł sponsorowany
Skomentuj Z Renoma Inwestycje stać Cię na własne cztery kąty!

Szukasz sposobu na ulokowanie swojego majątku w taki sposób, żeby nie stracił na wartości? Możesz to łatwo zrobić, inwestując w nieruchomości od Renoma Inwestycje. Nie ma co zwlekać, to ostatnia chwila, by kupić nieruchomość w przedsprzedaży!

Renoma Inwestycje oferuje nowe lokale w budynkach szeregowych, zlokalizowanych przy ul. Kazimierza Jagiellończyka w Środzie (Osiedle “Za Strzelnicą”).

Mieszkanie o powierzchni 60m2 posiada dwa pokoje oraz salon z aneksem kuchennym o powierzchni 18 m2. Salon posiada duże okno, przez które możemy wyjść na taras z kostki brukowej o wymiarach 3,5x4 m. Co ważne układ pomieszczeń został zaprojektowany z dużą dbałością o funkcjonalność oraz łatwość aranżacji.

Aranżację wnętrz ułatwia także ogrzewanie podłogowe, rozmieszczone na całej powierzchni lokalu. Ogrzewanie zasilane jest z indywidualnej pompy ciepła.

[FOTORELACJA]617[/FOTORELACJA]

Już na etapie projektowania pomyślano o tym, by budynki wyróżniały się z tłumu i przyciągały wzrok przechodniów. Nie pominięto także dbałości o komfort lokatorów. Gruba na 20 cm izolacja z wełny i styropianu zapewnia dużo niższe koszty ogrzewania (na niższe koszty wpłynie również zainstalowana pompa ciepła), a specjalne wykonanie stropu zapewnia komfort użytkowania latem i zimą. Dodatkowo strop pomiędzy parterem a piętrem wykonany będzie w podwyższonym standardzie akustycznym co pozwoli na komfortowe użytkowanie mieszkania na parterze, bez zbędnych dźwięków mieszkania powyżej.

Uwaga! Renoma Inwestycje zapewnia 5-letnią gwarancję i rękojmie na budynek. Głównym założeniem jest stworzenie budynków, które zachowają wysoki poziom estetyczny i konstrukcyjny przez wiele lat.

Nieruchomości można zakupić już dziś. Wystarczy skontaktować się z Renoma Inwestycje pod numerem telefonu 731 107 407 lub odwiedzić stronę internetową renoma-inwestycje.pl.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%