Zamknij
REKLAMA

Wyróżniono 5 optyków z całej Polski. Jeden jest ze Środy Wielkopolskiej!

10.41, 21.12.2022 Materiał sponsorowany Aktualizacja: 11.24, 21.12.2022
Skomentuj Od lewej: Sandra Grzechowiak z Optyk Forever razem z dyrektorami Kering Eyewear i opiekunem jej salonu z ramienia firmy Kering Eyewear

Firma Kering zorganizowała w Chorwacji prezentację najnowszych produktów ze świata okularów, które w przyszłym roku będzie można kupić. Na spotkanie zaprosiła pięciu optyków z Polski: z Warszawy, Wrocławia, Krakowa i z niewielkiej… Środy Wielkopolskiej. Którego średzkiego optyka spotkało takie wyróżnienie?

Polski rynek okularów obsługuje dwóch dystrybutorów: firma United Vision i wspomnienia wcześniej firma Kering, która skupia takie światowe marki jak Gucci, Cartier, Chloe, Yves Saint Laurent, Bottega Veneta, Balenciaga, Boucheron czy Alexander McQueen. To właśnie firma Kering postanowiła wyróżnić pięciu optyków z Polski, którzy mają najlepsze wyniki sprzedaży marek luksusowych i zaprosić ich do jednej ze swoich lokalizacji na prezentację produktów, które będzie można kupić w 2023 roku u wybranych optyków.

Sandra Grzechowiak już w Chorwacji zaczęła prezentować swoim klientom najnowsze kolekcje okularów

Światowe nowości w średzkim salonie optycznym

Wyróżnieni optycy tym samym mieli okazję zapoznać się z nowościami przed pozostałymi firmami, które sprzedają luksusowe marki firmy Kering. W tym miejscu trzeba zaznaczyć, że marki luksusowe “nie idą na ilość” i same wybierają sobie tylko najlepsze salony, w których sprzedawane są ich produkty. Co jednak ważniejsze, piątka wyróżnionych optyków w pierwszej kolejności dostanie zamówione podczas prezentacji nowości.– Oznacza to, że moi klienci jako pierwsi będą mogli zakupić przyszłoroczne nowości – wyjaśnia właścicielka średzkiego salonu, który został wyróżniony i dodaje jako ciekawostkę – Podczas prezentacji, która odbyła się w chorwackiej willi każda marka miała swój osobny pokój. Wszystko było przygotowane i odbyło się na najwyższym poziomie, który charakteryzuje te marki.

Coraz więcej osób zna średzki salon optyczny

Na takie wyróżnienie średzki salon optyczny Optyk Forever (Czerwonego Krzyża 19, 507 920 544) zapracował ciężką pracą. Co ciekawe, jest to jedna z najmłodszych średzkich firm z tej branży – na rynku jest dopiero 3,5 roku! Dodatkowo w ostatnim czasie właścicielkę firmy, jak i jej salon można było zobaczyć w telewizji za sprawą programu Damy i wieśniaczki.PL.

W nowym roku otworzą drugi salon w jednym z dużych polskich miast

Są już chętni na przyszłoroczne kolekcje

Właścicielka salonu – Sandra już w Chorwacji prezentowała w swoich mediach społecznościowych nowe kolekcje i, jak zdradziła, na wiele modeli ma już zamówienia. Czeka tylko na przesyłkę i zaraz wysyła je do swoich klientek, które, najnowsze modele oprawek, będą miały jako pierwsze w Polsce.

Sandra Grzechowiak już w Chorwacji zaczęła prezentować swoim klientom najnowsze kolekcje okularów

Na wyróżnieniu skorzystają też klienci

Jak mówi sama Sandra, jest to nie tylko duże wyróżnienie dla jej salonu, dla niej samej i spełnienie marzeń, ale ogromny plus dla jej klientów, którzy mają dostęp jako pierwsi do najnowszych modeli. Jak zaznacza Sandra, w jej salonie klienci mają ogromny wybór spośród ponad 3 000 oprawek. Znaleźć można oprawki począwszy od budżetowych – w super cenach, po takie z najwyższej półki, które usatysfakcjonują najbardziej wymagających klientów.

Nie mają wady wzroku, a kupują okulary, bo chcą czuć się dobrze

To wyróżnienie dla salonu Optyk Forever nie jest przypadkiem. Mimo że firma ma relatywnie krótki staż, to od razu przeznaczyła spore środki finansowe na zakup dużej liczby oprawek, aby klienci mieli duży wybór, aby każdy znalazł coś dla siebie. Jak zaznacza właścicielka, wszystkie oprawki wybiera osobiście. – Rozmawiam dużo ze swoimi klientami, z wieloma mamy przyjacielskie relacje, które pozwalają nam poznać potrzeby osób noszących okulary – mówi Sandra i dodaje – Oprócz tego śledzimy trendy modowe, ponieważ aktualnie okulary nie są już złem koniecznym, a stanowią biżuterię – tak w przypadku kobiet, jak i panów. Żartobliwie dodaje, że ma tak niesamowite klientki, że niektóre pytają, czy będzie sprzedawała specjalne kuwetki do przechowywania wielu opraw okularowych. Często są to klientki, które nie mają wady wzroku, ale kochają okulary. – Wiele moich klientek ma po kilkanaście oprawek, które zakłada w zależności od nastroju, od ubioru w danym dniu – zaznacza Sandra Grzechowiak i dodaje – okulary to część biżuterii, która dopełnia całość image-u kobiety i zapewnia jej jeszcze więcej pewności siebie. Pewności, która potrzebna jest każdej z nas.

Sandra Grzechowiak już w Chorwacji zaczęła prezentować swoim klientom najnowsze kolekcje okularów

Wiedzą, jak się reklamować

Optyk Forever od samego początku postawił na reklamę i media społecznościowe, które szybko zamieniły się w kanały dystrybucji produktów, a sama właścicielka Sandra stała się twarzą swojej firmy. Twarzą, która sprzedaje oprawki w całej Polsce, jak i za granicę m.in. do Niemiec, Wielkiej Brytanii, Szwecji czy Norwegii.

Dlaczego właśnie markowe okulary?

– Wsłuchałam się w swoich klientów, to oni wskazali mi kierunek, który okazał się odpowiedni. Sukcesywnie powiększam ilość markowych oprawek, na które znajdują się klienci – mówi właścicielka salonu i dodaje – Wielu klientów wybiera markowe okulary nie ze względów modowych, a ze względu na jakość. Jakość, która jest gwarantem tego, że nie będzie trzeba reklamować oprawek, że człowiek będzie miał spokój i będzie zadowolony, mimo że wydał trochę więcej pieniędzy. Myślę, że ten spokój dla coraz większej liczby osób jest ważny.

Sandra Grzechowiak już w Chorwacji zaczęła prezentować swoim klientom najnowsze kolekcje okularów

Plany na Nowy Rok

Jak się dowiedzieliśmy od Sandry i jej męża, który, jak zaznacza Sandra, ma udział w tym sukcesie i jest dla niej wsparciem – w przyszłym roku otwierają drugi salon w jednym z dużych polskich miast.

(artykuł sponsorowany)
 
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%