Zamknij
REKLAMA

Strażacy na lodowisku

16:32, 21.01.2022 | .
Skomentuj Fot. st. sekc. Paweł Gawarecki/PSP Środa Wlkp.
REKLAMA

Średzcy strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej wraz z funkcjonariuszem pionu kontrolno-rozpoznawczego KP PSP w Środzie przeprowadzili operacyjne rozpoznanie obiektu, gdzie znajduje się lodowisko.

- W ramach rozpoznania operacyjnego obiektu sprawdzono wymaganą dokumentację, aktualne przeglądy instalacji użytkowych, a także warunki ewakuacji i możliwości prowadzenia działań ratowniczo-gaśniczych na terenie obiektu – poinformował st. sekc. Paweł Gawarecki z Komendy Powiatowej PSP w Środzie.

Tego typu działania straży pozwalają ratownikom zapoznać się z budową obiektu i wpływają na poprawę bezpieczeństwa jego użytkowników. Lodowisko jest ważnym i często odwiedzanym przez mieszkańców miejscem na mapie Środy. Tym bardziej teraz, w czasie trwającej zimowej przerwy od zajęć szkolnych.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

BalbinaBalbina

0 1

No tu ich jeszcze nie było...wczoraj wstawiłam nowe szabmo, może by też podjechali .Jak by nie patrząc dużo ludzi z tego korzystać będzie....wiem że składali przysięgę nieść pomoc itd nawet z narażeniem życia, ale durne koty na drzewie, osy czy zamiatanie ulicy po kolizji chyba mogli by sobie podarować. 21:00, 24.01.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%