Zamknij
REKLAMA

Do czego ta kolejka Panie?

21:14, 22.11.2021 | Artykuł sponsorowany
Skomentuj Nawet długie kolejki nie zniechęcają średzian, którzy czekają za swoimi pączkami
REKLAMA

- Czytałem, że ma to być powrót do smaku z dzieciństwa. Słyszałem też dużo dobrego od znajomych z Jarocina, gdzie ten punkt jest od jakiegoś czasu i postanowiłem samemu sprawdzić – mówi jedna z osób stojących w kolejce, która dodała też – kolejka jak za dawnych lat, zobaczymy czy smak też taki będzie, czy przywoła wspomnienia?

Mimo, że pączki szybko ubywały, a Panie w mobilnej pączkarni miały co robić to kolejka nie malała. Co jednak najważniejsze szybko się przesuwała i po kilku minutach stania każdy mógł otrzymać pączka ze swoim ulubionym nadzieniem, a do wyboru jest: tradycyjne z marmoladą różaną i owocową, jak i te bardziej nowoczesne z kinder bueno czy solonym karmelem, a wszystkie bogato obsypane cukrem pudrem lub oblane ciepłym lukrem.

- Receptura w naszej rodzinie jest już od 1937 roku – mówią właściciele Pączkowni i dodają - sama nazwa nawiązuje do przepysznych pączków przygotowywanych przez naszą babcię i tego smaku przywołującego wspomnienia z dzieciństwa. Wtedy w całym domu unosił się niepowtarzalny zapach, a za gotowymi pączkami, w kolejce ustawiała się rodzina i sąsiedzi.

Pączkownia Smak Sprzed Lat zlokalizowana jest przy Kupcu Średzkim (ul. Armii Poznań 3) i czynna jest codziennie do 18:00, lub do ostatniego pączka.

Pączkownia, pączkarnia, środa, wielkopolska, pączki, smak, dzieciństwa, specjalna, receptura, kupiec, średzki,

(Artykuł sponsorowany)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%