Zamknij
REKLAMA

Startuje Funmilia. Wyjątkowe miejsce dla dzieci i młodzieży!

14:20, 22.11.2021 | BI
Skomentuj Ekipa Funmilii zaprasza na super zabawę. Bo kto nie skacze ten się nie bawi!
REKLAMA

– Stworzyliśmy to miejsce z myślą o rodzinnej atmosferze, żeby wszyscy czuli się tu jak w domu, dzieci, rodzice i pracownicy – mówi pani Paulina Stanek, właścicielka centrum zabaw dla dzieci Funmilia (ulicy Kosynierów 100).

Już od czwartku każdy będzie mógł przyjść i „przetestować” atrakcje, które przygotowała Funmilia. Trzeba zaznaczyć, że od czwartku do piątku na gości będą czekały dodatkowe atrakcje w postaci: malowanie twarzy, maskotki, kręcenie balonów, zabawa na trampolinach z trenerem, zabawy z animatorami, oraz plecenie warkoczy. Wejście na plac (Małpi Gaj lub Jump, do 16 roku życia) to koszt 25 zł za godzinę zabawy. W przypadku jednej i drugiej strefy trzeba zapłacić 35 zł/h. Funmilia zaprasza gości od 12:00 do 20:00 w tygodniu, oraz w soboty i niedziele od 10:00 do 21:00.

funmilia, środa, plac, zabaw, jump, małpi, gaj, dzieci, strefa, młodzież, rozrywka,

Trzeba zaznaczyć, że na rodziców dzieci czeka strefa caffe w której nie odrywając wzroku od dziecka wypiją kawę, lub inny napój. Jest też oczywiście miejsce dla najmłodszych średzian z odpowiednio przystosowanymi atrakcjami (dzieci w wieku 0-3). Weronika Rozwora (menadżer) placu zaprasza rodziców do wyprawiania w Funmili urodzinek swoim dzieciom. Rezerwacji można dokonywać pod numerem 535 335 277. 

funmilia, środa, plac, zabaw, jump, małpi, gaj, dzieci, strefa, młodzież, rozrywka,

(BI)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%