Zamknij

Policja prowadzi poszukiwania zaginionej nastolatki

opr. AD 13:12, 12.02.2026 Aktualizacja: 13:14, 12.02.2026
Skomentuj Policja prowadzi poszukiwania zaginionej nastolatki

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Jarocinie prowadzą poszukiwania zaginionej 17-latki, która wyszła z domu 9 lutego około godziny 7:20. Nastolatka prawdopodobnie opuściła Jarocin. Osoby, które ją widziały proszone są o kontakt z komendą. 

Kobieta wyszła z miejsca zamieszkanie w Jarocinie 9 lutego około godziny 7:20 w celu udania się do szkoły, do której nie dotarła. W dniu zaginięcia ubrana była w kurtkę czarną z kapturem i czarne buty. Telefon zaginionej jest wyłączony. 
Policja podała rysopis: około 164 cm wzrostu, waga - 54 kg, ciemno - rude włosy do ramion, ciemne oczy, lewa brew w połowie wygolona. Poszukiwana miała najprawdopodobniej torbę turystyczną. 

- Wszystkie osoby które wiedzą gdzie może przebywać 17-latka, bądź mają jakiekolwiek informacje na ten temat - bardzo prosimy o kontakt z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Jarocinie pod numerem telefonu 47 77 55200 bądź 112 – prosi Komenda Powiatowa Policji w Jarocinie. 

Jak podaje Komenda Miejska Policji w Poznaniu nastolatka mogła być widziana w okolicach dworca PKP w Poznaniu. 

(opr. AD)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu glospowiatusredzkiego.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%