Zamknij

Miał około 2 promile alkoholu we krwi

16:10, 07.09.2024 Aktualizacja: 10:36, 09.09.2024
Skomentuj

W sobotę, 7 września, po godzinie 15:00 do bardzo niebezpiecznego zdarzenia drogowego doszło na ulicy Wrzesińskiej w Pięczkowie.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem marki jeep grand cherokee, mieszkaniec gminy Śrem, jadąc od strony miejscowości Orzechowo ulicą Wrzesińską, nie dostosował prędkości pojazdu do warunków panujących na drodze. Tuż za łukiem drogi zjechał na prawe pobocze, gdzie uderzył w skrzynkę z przyłączem energetycznym. Następnie jadąc poboczem doprowadził do dachowania samochodu. 

Na miejsce zadysponowano zastępy straży pożarnej z JRG Środa, OSP Witowo i OSP Krzykosy (OSP Pięczkowo bierze udział w zabezpieczeniu I Biegu im. Powstańców Miłosławskich), Zespół Ratownictwa Medycznego oraz funkcjonariuszy policji. 

Kierujący samochodem podróżował sam. Został przetransportowany przez ZRM do szpitala na badania, ale najprawdopodobniej nie odniósł poważnych obrażeń. Wiadomo też, że mężczyzna znajdował się w stanie nietrzeźwości. Miał około 2 promile alkoholu w organizmie. W szpitalu zostanie pobrana mu krew do dalszych badań.

Na ulicy Wrzesińskiej w Pięczkowie są utrudnienia - wprowadzono ruch naprzemienny. 

(MD)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(1)

RobertRobert

1 1

Najbardziej go zaboli kiedy mu zarekwirują auto.

19:49, 07.09.2024
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%