Zamknij
REKLAMA

Nowości w przychodni lekarza rodzinnego

09:17, 27.07.2021 | M.B
Skomentuj
REKLAMA

Niektórzy mieszkańcy Orzechowa i okolic zdążyli już zauważyć zmiany, jakie nastąpiły w przychodni lekarza rodzinnego, którą prowadzi Medica. Obecnie w przychodni przyjmują młodzi, ale doświadczeni lekarze – lek. Agata Ornowska – lekarz rodzinny, lek. Bartosz Śmidowicz – specjalista chirurgii ogólnej i lek. Michał Nowak – specjalizujący się w zakresie ortopedii. To jednak nie koniec zmian. Co jeszcze się zmieni i co to oznacza dla nas tj. pacjentów?

 

Zapraszamy do składania deklaracji do naszego POZ – zarówno do poradni lekarza rodzinnego, jak i do pielęgniarza środowiskowego – Aldona Janicka-Śmidowicz

Dużą zaletą przychodni Medica jest fakt, że lekarze kompleksowo i holistycznie podchodzą do każdego pacjenta, stawiają diagnozy tak szybko jak to możliwe, zlecają niezbędne badania i planują leczenie. Co ważne w poradni można wykonać na miejscu badanie EKG, jak i pobierana jest krew do badań laboratoryjnych. W poradni wykonywane są też badania USG przez specjalistę chirurgii ogólnej doktora Śmidowicza.

Dobry zespół to podstawa

Oprócz wymienionych wyżej lekarzy w skład zespołu przychodni wchodzi również doświadczona pielęgniarka– Barbara Węcławiak i pielęgniarz środowiskowy Rafał Ślebioda. R. Ślebioda opiekuje się pacjentami w środowisku tj. na miejscu w poradni jak i w domu pacjenta. Sprawną i miłą rejestracją oraz obsługą spraw pacjentów zajmuje się Angelika Rozmierska.

Masz problem w dodzwonieniu się swojej przychodni?

Jeśli po raz kolejny nie możesz się dodzwonić do przychodni albo twój lekarz znów nie ma czasu, by cię przyjąć, może warto pomyśleć o zmianie lekarza i przychodni na taką, do której można się dostać nawet tego samego dnia? Wbrew pozorom zmiana lekarza rodzinnego nie jest wcale skomplikowana.

Jak zmienić przychodnię?

Do naszej przychodni w Orzechowie można zapisać się na kilka sposobów, nawet nie odwiedzając w tym celu placówki. Wystarczy poprzez Internetowe Konto Pacjenta na stronie pacjent.gov.pl złożyć odpowiednią deklarację. Osoby wolące tradycyjne sposoby mogą złożyć deklarację NFZ o zmianie lekarza rodzinnego w przychodni w Orzechowie (przy ul. Świerkowej 5). Angelika z naszej rejestracji załatwi sprawę od ręki.

(M.B)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%