Zamknij

Złoty jubileusz siostry Bogny

opr. JD 15:02, 04.08.2025 Aktualizacja: 15:05, 04.08.2025
Skomentuj fot. Parafia pw. św. Jakuba Apostoła w Miłosławiu fot. Parafia pw. św. Jakuba Apostoła w Miłosławiu

W zeszłą niedzielę wspólnota parafialna w Miłosławiu świętowała wyjątkowe wydarzenie jakim była 50. rocznica ślubów wieczystych siostry Bogny. 

Uroczysta Msza Święta była okazją do dziękczynienia Bogu za jej wieloletnią posługę i wierność powołaniu zakonnemu. W liturgii uczestniczyli parafianie, duchowieństwo oraz goście, którzy pragnęli wyrazić swoją wdzięczność i uznanie.

Po zakończeniu eucharystii, ksiądz proboszcz wraz z przedstawicielami parafian złożyli siostrze Bognie oficjalne życzenia. Szczególne słowa uznania padły z ust księdza proboszcza, który nazwał jubilatkę ikoną parafii. Przez dekady swojej posługi była ona głęboko związana z Miłosławiem, gdyż katechizując dzieci, młodzież i dorosłych przekazywała wartości wiary i miłości do Boga. Jej mądre, zwięzłe rady oraz duchowa obecność zapisały się trwale w pamięci parafian.

Choć od pewnego czasu siostra Bogna nie mieszka już w Miłosławiu, jej powrót na jubileusz potwierdził, że pozostała tą samą skromną osobą, oddaną i bliską ludziom. Dla wielu nadal jest autorytetem duchowym i świadectwem wierności ideałom życia zakonnego.

(opr. JD)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%