Zamknij
REKLAMA

Wspólnie rozpoczną świętowanie w Pięczkowie

08.56, 02.12.2021 .
Skomentuj
REKLAMA

Stowarzyszenie Nowa Inicjatywa w Pięczkowie zaprasza wszystkich na uroczyste zapalenie choinki. Impreza odbędzie się już w niedzielę o 15. Będzie to też okazja do zabawy i zbiórki charytatywnej.

W niedzielę o godzinie 15:00 przed salą wiejską w Pięczkowie odbędzie uroczyste rozpoczęcie sezonu świątecznego poprzez wspólne zapalenie światełek na choince. Oprócz tego organizator, stowarzyszenie Nowa Inicjatywa, zapowiada wiele atrakcji, takich jak występy młodych artystów, animatorzy dla dzieci, koncert Anastazji i Piotra Nowaków i jarmark bożonarodzeniowy. Będzie trwać również zbiórka charytatywna na pomoc potrzebującej rodzinie, słodkie upominki od Mikołaja i kącik kulinarny.

Plan niedzielnej imprezy Fot. Stowarzyszenie Nowa Inicjatywa Pięczkowo

W ostatnim czasie miała też miejsce akcja charytatywna KGW Pięczkowo, bowiem w niedzielę po mszy świętej sprzedawano także kartki wykonane podczas warsztatów. Środki z ich sprzedaży zostaną przeznaczone na leczenie i rehabilitację małej Zuzi, która przyszła na świat z zespołem wad wrodzonych, a której rehabilitacja jest bardzo droga.

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%