Zamknij
REKLAMA

Po raz ostatni w tym roku

09:31, 24.12.2021 | J.J
W Rolibudzie rywalizowano w trzech kategoriach Fot. Polonia Środa
REKLAMA

W niedzielę 12 grudnia w hali Zespołu Szkół Rolniczych odbył się Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego. Zanim dzieci i młodzież przystąpili do rywalizacji, organizatorzy obdarowali uczestników słodkościami mikołajkowymi.

Jak informuje sekcja tenisa stołowego Polonii Środa, przy stołach rywalizowały drużyny 2-osobowe, składające się przede wszystkim z członków jednej rodziny, w 3 kategoriach. Pierwszą z nich była kategoria „dzieci do lat 14 + rodzina”, „rodzinna od 15 lat”, a także „kategoria specjalna”. W pierwszej rywalizowało 12 par, w drugiej 4, a w specjalnej dzieci i początkujący losowali partnera do gry spośród zawodników Polonii oraz innych zgłoszonych osób. W sumie takich par było 14.

- W każdej kategorii graliśmy systemem pucharowym do 2 przegranych meczów, a mecz składał się z gry deblowej i 2 singli: dziecko vs dziecko i rodzic vs rodzic. Dobrej zabawy i zaciętych pojedynków było co nie miara. Wyniki końcowe nie były najważniejsze, ale w każdej kategorii wyłoniliśmy trzy najlepsze drużyny, które otrzymały pamiątkowe puchary – informuje Polonia.

Ponadto w trakcie turnieju odbył się konkurs podbijania piłeczki oraz konkurs celności. W pierwszym z nich przez 60 sekund należało pobijać piłeczkę ponad głowę. W drugim, trenerzy Polonii wyrzucali 20 piłeczek, które następnie trzeba było odbić i trafić w kubki po drugiej stronie stołu. W konkursach wzięło udział 15 osób.

Turniej w Rolibudzie był ostatnim organizowanym w tym roku przez sekcję tenisa stołowego Polonii Środa.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
0%