Zamknij
REKLAMA

Przyjechali specjalnie dla Bartka

08:33, 12.11.2021 | J.J
Bartek Pawlak otrzymał koszulkę z numerem 1 Fot. FC Białężyce
REKLAMA

Przedstawiciele amatorskiego klubu piłkarskiego FC Białężyce z okolic Wrześni postanowili przyjechać do Środy, by podarować klubową koszulkę średzkiemu kolekcjonerowi – Bartoszowi Pawlakowi! Dlaczego zdecydowali się na taki gest?

Bartek od blisko 5 lat kolekcjonuje koszulki piłkarskie. Jak pisaliśmy w naszym październikowym reportażu, w swojej kolekcji ma ich blisko 300. Młody średzianin nie poprzestaje na powiększaniu swoich zbiorów i stale kontaktuje się z nowymi zespołami, zarówno profesjonalnymi, jak i amatorskimi. W ostatnim czasie za cel obrał sobie ten z drugiej kategorii – FC Białężyce. Wiadomość od Bartka bardzo zaskoczyła przedstawicieli klubu. Rzadko który kolekcjoner poluje na koszulki mało lub praktycznie nieznanych klubów.

- Bartek Pawlak napisał do mnie i poprosił o naszą koszulkę! Poczuliśmy się zaszczyceni, dlatego że Bartek to jeden z największych kibiców Polonii Środa i średzkiego sportu, ale i też kolekcjoner koszulek, który ma w swoich zbiorach między innymi koszulki Lecha Poznań i Górnika Zabrze! WOW! Jest to pierwsza osoba, która z taką determinacją prosiła o naszą koszulkę i jakieś gadżety klubowe. Poprosiłem Beatę Kaniewską o wykonanie takiej koszulki dla Bartasa i to z jego nazwiskiem i… Beata ją zrobiła bardzo szybko i nie wzięła za to pieniędzy, więc szacun – czytamy we wpisie opublikowanym przez klub FC Białężyce, który w 2020 roku został letnim mistrzem Ligi LZS.

21-latek otrzymał koszulkę z numerem 1. To numer, z którym występuje bramkarz klubu z okolic Wrześni. Jak podkreślają przedstawiciele, bramkarz ich jest kapitalny, tak samo, jak wyjątkowy ich zdaniem jest Bartek. Wybór numeru był więc nieprzypadkowy.

- Naprawdę podziwiamy i szanujemy ludzi, którzy mają pasję, a Polonia może być dumna, że ma tak wspaniałego kibica jak Ty – skierowali słowa bezpośrednio do Bartka panowie z Białężyc.

Ponadto klub apeluje, że jeżeli ktoś ma ciekawą koszulkę piłkarską i leży ona niepotrzebnie w szafie, to dla Bartka może być ona prawdziwym skarbem.

[ZT]5785[/ZT]

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
0%