Zamknij

Pojadą na międzynarodowy turniej

08:34, 27.08.2021 | J.J
Zawodnicy z Giecza są już gotowi na turniej Fot. Raion Giecz
REKLAMA

W najbliższą niedzielę, 29 sierpnia, zawodnicy klubu Raion Giecz staną do rywalizacji na Międzynarodowym Turnieju Karate Polish Open w Szczecinie.

- Nasi zawodnicy sprawdzą swoją dotychczasową ciężką pracę po letnim obozie sportowym oraz ciężko przepracowanych wakacjach na dominowskich matach. Polish Open 2021 to 10. edycja tego prestiżowego, międzynarodowego wydarzenia, które co roku organizowane jest w Szczecinie – mówi Aleksandra Zgórecka – trenerka i zawodniczka klubu.

Karatecy zmierzą się w kategorii kumite shobu nihon – konkurencji do lat 12, czyli do 4 trafień oraz shobu sanbon – konkurencji do 6 trafień od 12 lat wzwyż.

W kadrze Raiona na turniej znaleźli się: Patrycja Nowak, Antoni Zacholski, Oliwia Pikulik, Zofia Fedorowicz, Weronika Przewoźniczak, Maria Kowalewska, Amelia Fedorowicz, Zofia Kowalewska, Gabriel Cholewa, Eryk Andrzejczak, Maciej Piekarski, Julia Piekarska, Matylda Wróblewska, Oliwia Surdyk, Stanisław Wlaszczyk, Bartosz Kaźmierczak, Marika Basińska, Igor Dopierała, Hanna Papierz oraz Aleksandra Zgórecka, która wystąpi w roli trenera oraz zawodniczki.

Warto dodać, że będzie to dla Raiona ciekawe wydarzenie, Aleksandra wraz ze swoimi młodszymi podopiecznymi dziewczynami z konkurencji juniorek: Weroniką Przewoźniczak, Marią Kowalewską oraz Amelią Fedorowicz stawi czoła w konkurencji drużynowej seniorek!

- Będzie to debiut i drużyna, która pokaże że trener ze swoimi zawodnikami może utworzyć potężną siłę – wyjaśnia Zgórecka.

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
0%