Wiosenna regeneracja zbóż i rzepaku: Postaw na 30 lat doświadczenia AGROFARM
Nadeszła kolejna wiosna, a wraz z nią czas na podjęcie najważniejszych decyzji dotyczących kluczowych zabiegów agrotechnicznych w zbożach i rzepaku. To właśnie od dzisiejszych działań zależeć będzie wysokość oraz jakość przyszłego plonu w Twoim gospodarstwie.
Kapryśna jesień i mroźna zima sprawiły, że rośliny straciły dużo naturalnego wigoru. Aby mogły się w pełni zregenerować i wejść w fazę intensywnego wzrostu, konieczne jest dostarczenie im optymalnego zestawu produktów wspierających.
Firma AGROFARM proponuje najlepsze, najskuteczniejsze i sprawdzone przez tysiące rolników rozwiązania, oparte na 30-letnim doświadczeniu w branży rolniczej.
Skuteczny fundament: Dlaczego warto postawić na sprawdzone preparaty?
Wybór odpowiednich środków to nie tylko kwestia ochrony, ale przede wszystkim stymulacji rośliny w najbardziej krytycznym momencie wegetacji. Poniżej przedstawiamy kluczowe korzyści z zastosowania zestawu rekomendowanego przez naszych specjalistów:
Zalety Kelpaku:
- Intensyfikuje wzrost korzeni bocznych, co poprawia odżywienie rośliny, ułatwia pobieranie wody i rozwój wegetatywny.
- Wspomaga procesy kwitnienia i zapylania, przyspieszając wzrost łagiewki pyłkowej.
- Łagodzi efekt stresów biotycznych i abiotycznych oraz redukuje szok związany z przesadzeniem/transplantacją.
- Szybka regeneracja roślin po spoczynku zimowym oraz przy ruszeniu wegetacji.
- Wpływa na zagęszczenie soków komórkowych w roślinach, co przekłada się na podnoszenie produkcji cukru w buraku cukrowym oraz lepsze zawiązywanie bulw i skrobi w ziemniakach.
Innowacja w ochronie: Miedź systemiczna i siarka
Nowoczesne rolnictwo wymaga rozwiązań, które działają precyzyjnie i są odporne na zmienną, wiosenną aurę.
CuPROTE – Innowacyjny nawóz w formie heptaglukonianu miedzi:
- Miedź systemiczna wnika do rośliny, działa układowo i aktywuje jej naturalne mechanizmy obronne.
- To rozwiązanie bezpieczne nawet przy niskich temperaturach, a przy tym skuteczne w bardzo niskich dawkach.
- Oprysk miedzią systemiczną może być wykonywany już przy kilku stopniach Celsjusza, co jest kluczowe przy wczesnowiosennych zabiegach.
- Działa długo, a dawki są kilkukrotnie niższe niż w przypadku klasycznej miedzi w płynie lub tlenochlorków.
Siarkowy 760 SC – Płynny nawóz z żywicami naturalnymi:
- Uzupełnia działanie miedzi i działa powierzchniowo na liściach.
- Dzięki płynnej formulacji z dodatkiem terpenoidów, siarka w płynie świetnie przylega, równomiernie pokrywa rośliny i nie spływa podczas deszczu.
- Wiosną w rzepaku i zbożach wspiera odżywienie siarką oraz intensywny wzrost roślin.
- Jest łatwy w użyciu i bardzo wygodny w łączeniu z produktem CuPROTE.
ZAUFAŁO NAM TAK WIELU, ZAUFAJ I TY
Przedsiębiorstwo Handlowe AGROFARM
63-023 Sulęcinek, ul. Kopczynowska 45
tel. 61 286 37 71 | kom. 603 110 166
email: [email protected]
Doradcy agrotechniczni:
Wiktor: 884 399 100 | Remigiusz: 791 222 899
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu glospowiatusredzkiego.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz