Zamknij
REKLAMA

Nowy sezon w pięciu grupach! Mikasa zaprasza

18:23, 23.08.2021 | Artykuł sponsorowany
Skomentuj Mikasa zaprasza na treningi Fot. Mikasa

Intensywne przygotowania do nowego sezonu trwają w Średzkim Klubie Karate Shotokan Mikasa. Treningi przez całe wakacje i wyjazdy na obozy były podstawą aktywności karateków w lipcu i sierpniu. Co przygotowują od września?

W piąty sezon swojej działalności Mikasa wejdzie spotkaniem informacyjnym dla rodziców i zawodników (także tych nowych), które odbędzie się w auli WWSSE w środę 1 września o 18:00. Przedstawione zostaną tam plany klubu na nowy sezon. Przede wszystkim zajęcia będą prowadzone aż w pięciu (dotąd były trzy) różnych grupach stworzonych według wieku i zaawansowania. 

W sali z lustrami Szkoły Podstawowej nr 2 przy ul. Lipowej trenować będą dwie grupy początkujące: młodsza dla dzieci 5-7 lat oraz starsza dla 8-13 latków. Początkująca młodzież oraz dorośli początkujący i powracający do karate mają zaplanowane treningi w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 3.

W sali gimnastycznej WWSSE trenować będą z kolei dwie grupy złożone z osób, które mają już za sobą co nieco przygody z karate. Będzie to grupa kolorowa składająca się z dzieci 8-13 letnich, które mają już za sobą co najmniej jeden sezon, zdany egzamin na stopień i starty w zawodach.

Ostatnią grupą będzie wyczynowa, skupiająca najlepszych obecnie i najbardziej zaawansowanych zawodników klubu (w tym medalistów mistrzostw Polski i innych dużych zawodów). Wszyscy trenujący w klubie będą mieli okazję do: startów turniejowych, staży szkoleniowych, egzaminów na stopnie – wszystko zgodnie z poziomem zaawansowania.

Klub jako jedyny w okolicy jest jednocześnie członkiem: Polskiej Unii Karate, Polskiego Związku Karate oraz Polskiego Zjednoczenia Karate, co daje bardzo szerokie możliwości startowe i szkoleniowe.

Zajęcia prowadzone będą przez trener Darię Węcławiak oraz instruktorów – Macieja Sowę i Dariusza Węcławiaka.

Więcej informacji można uzyskać także na Facebooku klubu lub pod numerem telefonu 506 045 270 (informacje także po rosyjsku).

(Artykuł sponsorowany )
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%