Zamknij

Średzianin wyróżniony!

09:10, 30.07.2021 | J.J
Skomentuj Różański koordynatorem ds. współpracy regionalnej Fot. Akademia Żeglarstwa
REKLAMA

W niedzielę 18 lipca w Poznaniu odbył się Sejmik Sprawozdawczo-Wyborczy Wielkopolskiego Okręgowego Związku Żeglarskiego. Delegaci wszystkich klubów z Wielkopolski udzielili absolutorium dotychczasowemu Zarządowi oraz wybrali na kolejną 4-letnią kadencję nowy.

Podczas obrad ponownie wybrano na prezesa Macieja Olszewskiego, który tym samym po raz trzeci będzie prowadził wielkopolskie żeglarstwo. Wybrano także skład nowego zarządu, który wraz z prezesem będzie kierował najważniejszymi sprawami w okręgu.

Średzki działacz, komandor, trener i zawodnik Akademii Żeglarstwa Patryk Różański został wybrany na nowo powstałe stanowisko koordynatora ds. współpracy regionalnej. Jest to nowy wątek w historii Wielkopolskiego OZŻ.

Na Sejmiku obecny był prezes Polskiego Związku Żeglarskiego Tomasz Chamera oraz wiceprezes PZŻ ds. szkolenia Katarzyna Domańska. Podczas sprawozdań za ostatnie lata mówiono m.in. o działaniach Akademii na rzecz dzieci w województwie. Wspominano także projekty Patryka Różańskiego.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%