Zamknij
REKLAMA

Rekord za rekordem… Jak zaoszczędzić w czasach kiedy wszystko drożeje?

09:50, 21.05.2022 | Artykuł sponsorowany
Skomentuj Każdy, kto regularnie chodzi na zakupy, przyzna, że coraz lżej przynieść do domu siatki z produktami, na które wydało się przykładowo 100 zł.
REKLAMA

Co miesiąc dowiadujemy się o kolejnych podwyżkach zarówno stóp procentowych jak i cen podstawowych produktów. Każdy, kto regularnie chodzi na zakupy, przyzna, że coraz lżej przynieść do domu siatki z produktami, na które wydało się przykładowo 100 zł.

Nie inaczej wygląda sprawa przedsiębiorców – zmiany w podatkach, podwyżki wynagrodzeń, ciągły wzrost cen surowców.

„Mówi się, że chytry traci dwa razy. Gdzie tu jednak chciwość, gdy robię wycenę dla klienta, a cena surowców w ciągu tygodnia rośnie dwukrotnie!” – żali się Piotr z Murzynowa Leśnego, przedsiębiorca.

Biznes potrzebuje pewnego gruntu i stabilnych cen!
Po to, aby rozwijać się bez przeszkód. Czy są zatem produkty, których ceny nie rosną? TAK! TanieWydruki.com zapewniają, że ich ceny nie wzrosną. Ta średzka drukarnia i agencja reklamowa zarazem deklaruje, że produkty z ich strony będzie można zakupić w tej samej cenie dzisiaj jak i za miesiąc. Jak informuje nas właściciel, trwają prace nad przedłużeniem tej gwarancji o kolejny kwartał – „zaopatrzyliśmy się w półprodukty na początku roku. To był dobry ruch – przy obecnym obłożeniu powinniśmy dotrwać z cenami aż do uspokojenia się rynku.”

TanieWydruki.com – czym się zajmują?
Lokalny biznes zrodził się w 2016 roku. Najpierw jako agencja reklamowa – świadcząca usługi w zakresie projektowania i wdrażania stron internetowych, opieką nad social media czy profesjonalną korektą tekstu. Dzisiaj to spora firma, która oprócz powyższego zajmuje się drukiem dla przedsiębiorców, organizacji samo- i pozarządowych, szkół czy stowarzyszeń, dostarczając świetnej jakości banery, ulotki, wizytówki czy plakaty. Z każdym miesiącem pojawiają się nowości – od kwietnia można zamówić tam również gadżety reklamowe – długopisy, smycze, kubki, koszulki czy notesy - w jak zawsze niskich cenach i z darmową dostawą. Pełna oferta tej firmy znajduje się tutaj: www.TanieWydruki.com jak i na ich fanpage: facebook.com/tanie.wydruki.sroda

Przejrzysty interface strony to podstawa

Skąd te ceny i czemu nie rosną?
Odpowiedź jest prosta: optymalizacja procesu i minimalizacja kosztów. 
„Nie posiadamy lokalu, do którego można wejść z ulicy – odpadają więc ceny najmu czy pracowników, którzy musieliby w nim siedzieć. Zamiast tego w pełni skupiamy się na druku: duża liczba zamówień sprawia, że maszyny pracują praktycznie bez przerwy. Niezbędne półprodukty (takie jak papier czy farby) zamawiamy ze sporym wyprzedzeniem i w hurtowych ilościach – zapewnia nam to niskie ceny produkcji, które przekładają się na niskie ceny dla naszych ostatecznych klientów”.

Niezbędne półprodukty muszą być pod ręką

Darmowa dostawa, druk w 24 godziny, niskie ceny – gdzie „haczyk”?
„W sklepie internetowym obsługujemy zdecydowanych klientów – jeżeli masz już gotowy projekt – ulotki czy wizytówki – lub gotową wizję – śmiało zgłoś się do nas. Zamówienie można złożyć poprzez formularz kontaktowy, „tradycyjnie” kupując produkty w sklepie lub za pośrednictwem chatu. Z chęcią przygotujemy też projekt – za atrakcyjną cenę 100 zł netto przedstawiamy do 3 propozycji produktu, na których można nanieść jeszcze 3 poprawki. Jeżeli oczekujesz przykładowo ulotki w podobnym stylu graficznym co katalog – za 50% wartości projektu zmodyfikujemy go na potrzebę kolejnego produktu.

Serdecznie zapraszamy!”
Optymalizacja, zabezpieczanie zapasów i rozważne podejmowanie działań – to chyba klucz do sukcesu w dzisiejszych realiach. Nie da się jednak prowadzić biznesu bez reklamy – czy tej tradycyjnej czy w Internecie. Na szczęście TanieWydruki.com to gwarant sukcesu, jakości i niskich cen.

Baza produktów jest szeroka ale są też produkty top

(Artykuł sponsorowany)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%