Zamknij
REKLAMA

Z nami dokonasz właściwego wyboru!

12:28, 21.10.2021 | Artykuł sponsorowany
Kup wszystkie produkty stolarki u jednego producenta – udaj się do Venter Krishome
REKLAMA

Budujesz, remontujesz, a może urządzasz swój dom? Jeśli tak, koniecznie zajrzyj do zlokalizowanego przy ulicy Wrzesińskiej (vis-a-vis stolarni) nowo otwartego salonu Krishome Venter.

Krishome Venter to działający od trzech miesięcy kolejny punkt sprzedażowy marki Krispol na mapie Polski, posiadający w swojej ofercie bogaty asortyment stolarki otworowej taki jak: okna, drzwi, bramy, rolety czy żaluzje. Salon Venter Krishome to nie tylko miejsce, w którym dostępny jest pełen zakres produktów dla wyposażenia inwestycji, ale przede wszystkim miejsce z profesjonalnym doradztwem, indywidualnym podejściem do klienta oraz solidnym montażem i usługą serwisowo-gwarancyjną.

Wybór stolarki otworowej ma ogromny wpływ na użytkowanie budynku oraz komfort mieszkańców. Prawidłowo dobrane produkty stolarki otworowej mają za zadanie zapobiegać utracie energii cieplnej, spełniać podstawowe kryteria bezpieczeństwa, ale i cieszyć oko estetyką wykonania oraz zgodną z naszym gustem kolorystyką. Wybierając się do nowo otwartego salonu każdy z klientów z pewnością będzie zadowolony, bowiem marka w swojej ofercie posiada szeroką gamę produktów w rozbudowanej palecie kolorystycznej, dzięki czemu sami zainteresowani mogą nabyć wszystkie niezbędne produkty stolarki otworowej u jednego producenta, co uchroni klientów przed różniącymi się odcieniami produktów czy rozbieżnymi terminami montaży wśród innych firm. 

- Wiemy, że dla wielu ludzi okres budowy własnego domu kojarzy się z stresem i czasochłonnym procesem, dlatego postawiliśmy sobie za cel fachowe doradztwo i opiekę nad klientem już od pierwszej wizyty w salonie. Z pełnym zaangażowaniem przeprowadzamy klienta przez proces wyboru odpowiedniej dla jego potrzeb i stylu życia stolarki otworowej, aż po sam zakup, montaż i serwis regulacyjny, który wykonywany jest po każdym montażu w celu zwiększenia komfortu mieszkania i bezpieczeństwa użytkowników – mówi właściciel firmy Venter Krishome.

Niewątpliwym atutem firmy jest montaż z długoletnią gwarancją, dzięki czemu żaden z klientów nie musi obawiać się o ewentualne usterki, które mogą wyniknąć po wielu latach użytkowania produktu.

Produkty marki Krispol spełniają wszelkie wymagania dla nowoczesnego budownictwa, oraz są zgodne z wymogami określonymi w programie Czyste Powietrze, dzięki czemu bez zastanowienia można zdecydować się na ich zakup modernizując stary dom.

Wartym uwagi atutem marki jest rozbudowanie oferty stolarki otworowej o innowacyjną i niezawodną automatykę, która nie tylko czyni dom designerskim i nowoczesnym, ale zwiększa komfort mieszkania i użytkowania wielu produktów.

Jeśli aktualnie stoisz przed wyborem stolarki otworowej do domu swoich marzeń lub zdecydowałeś się na wymianę okien w domu, do którego nieustannie wlatuje chłód koniecznie zawitaj do nowo otwartego salonu Venter Krishome przy ul. Wrzesińskiej w Środzie, gdzie nie tylko otrzymasz fachową pomoc i doradztwo wykwalifikowanego personelu, ale również na własne oczy obejrzysz produkty i nowoczesne rozwiązania dla domu.

(Artykuł sponsorowany )

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
0%