Zamknij

Miasteczko rowerowe już otwarte! (Środa Wielkopolska). Można korzystać. Ma to być miejsce do spędzania wolnego czasu przez całe rodziny

11:13, 07.06.2023 Aktualizacja: 11:13, 07.06.2023
Skomentuj Miasteczko rowerowe w Środzie Wielkopolskiej Miasteczko rowerowe w Środzie Wielkopolskiej

Ma to być miejsce do spędzania wolnego czasu przez całe rodziny. Ma łączyć przyjemne z pożytecznym.

Tak miasteczko prezentuje się wieczorem ??

[FOTORELACJA]694[/FOTORELACJA]
W Dzień Dziecka otrzymaliśmy taką wiadomość: - Dzień dobry, czy wiadomo kiedy będzie otwarcie miasteczka rowerowego i czy będzie ogólnodostępne? Wiem, że dużo dzieci bardzo czeka na otwarcie. Dziękuję w imieniu swojego i innych dzieci, które odchodzą stamtąd zawiedzone całując klamkę. Panowie, którzy robili tam wiatę mówili, że otwarcie 1 czerwca - napisała do gazety Czytelniczka.

Takich wiadomości w ostatnim czasie otrzymaliśmy bardzo dużo, co może świadczyć o tym, że obiekt będzie oblegany i będzie cieszył się dużym zainteresowaniem średzian.

Miasteczko rowerowe w Środzie Wielkopolskiej (Środa Wielkopolska)

Warto wiedzieć, że w minionym tygodniu odbyły się odbiory i w teorii można już korzystać z obiektu - obiekt jest otwarty, można na niego wejść i korzystać.

Jak informuje burmistrz Piotr Mieloch oficjalne otwarcie obiektu nastąpi po Bożym Ciele i będzie powiązane z eventem rowerowym. 

Dzisiaj Urząd Miejski poinformował, że oficjalne otwarcie nastąpi 12 czerwca w godzinach 13:00-15:00 (przy ulicy. Topolskiej)

Miasteczko rowerowe w Środzie Wielkopolskiej (Środa Wielkopolska)

(MM)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%