Zamknij
REKLAMA

Lokalne firmy cały czas wspierają walczącą Ukrainę. Kolejne dwie karetki trafią do ogarniętej wojną Ukrainy.

10.37, 16.08.2022 MM Aktualizacja: 10.40, 16.08.2022
Skomentuj Pamiątkowe zdjęcie z przekazania karetek Fot. Powiat Średzki
REKLAMA

W minionym tygodniu w siedzibie KMK Agro w Pałczynie koło Miłosławia, odbyło się przekazanie dwóch karetek pogotowia na bazie volkswagena T5, które zostały zakupione dzięki zbiórce organizowanej przez firmę Den BOER Agri w Holandii.

Karetki trafią do szpitala wojskowego obsługującego cały garnizon w obwodzie chmielnickim, w miejscowości Starokonstantynów oraz do pogotowia ratunkowego przy Szpitalu Klinicznym w Winnicy w obwodzie winnickim.

Już wcześniej firma Den BOER Agri wysłała 5 tirów z pomocą humanitarną

Warto dodać, że to nie pierwsza pomoc dla Ukrainy zorganizowana przez firmę Den BOER Agri. Już wcześniej dzięki zebranym przez nią darom, na Ukrainę trafiło 5 tirów z pomocą humanitarną.

W przekazaniu uczestniczyli Kees den Boer, właściciel firmy Den BOER Agri, dystrybutor maszyn KMK w Holandii – organizator pomocy dla Ukrainy i darczyńca tych karetek, Dariusz i Mirosław Kaźmierczak – właściciele firmy KMK Agro, Vyacheslav Perizhok z firmy KMK Agro, samorządowcy starosta Ernest Iwańczuk i burmistrz Miłosławia Hubert Gruszczyński oraz Roman Parkhomtsev – kapelan wojskowy, proboszcz Parafii pw. Św. Anny na Ukrainie, który przekaże karetki dla beneficjentów w Ukrainie. 

(MM)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%