Zamknij
REKLAMA
Czym się kierować przy zakupie materaca 150x200 cm?

Materac 150x200 cm, do niewielkiej sypialni dla dwóch osób

01.04.2022

Materac 150x200 cm, do niewielkiej sypialni dla dwóch osób

Wystarczającą powierzchnią, na której odnajdą swobodę ruchu dwie osoby jest materac 150x200 cm. Oczywiście nie zawsze nasza sypialnia jest na tyle duża, iż umożliwia umieszczenie większego materaca. To jednak nieszkodni. Dobrze dobrana powierzchnia materaca i wykończenie spełniające oczekiwania, mają wpływ na samopoczucie w ciągu dnia i odczuwalny relaks podczas snu.

Surowce i ich właściwości
Producenci zajmujący się branża materacową, wykorzystują coraz to nowsze technologie, które pomagają uzyskać wysoki komfort snu, a przy tym i doskonały relaks. Przy tak dużej różnorodności, warto przed zakupem zapoznać się  z opisem właściwości danych surowców. Najpopularniejsze są pianki Hr i T25. Różnią się gęstością, a co za tym idzie i żywotnością na wypracowania. Są wykorzystywane jako baza na którą nakłada się kolejne warstwy.

Surowce wzbogacające materace średnio twarde
Materace w stopniu średnio twardym H2, odpowiednie dla osób z waga ciała do 100 kg, są wykończone piankami. W ofercie występują pianki tj: lateks, visco memory, profilowany molet. Znajomość właściwości tych pianek, będą pomocne w doborze odpowiedniego modelu. Pianka lateksowa ma dużą sprężystość, visco memory plastyczność, a molet szereg zagłębień i wypustek. Każda z tych surowców generuje zróżnicowane odczucie, dlatego tak ważne by zapoznać się z pełną ofertą danego sklepu. Sprawdź duży wybór materacy 150x200 cm na https://sennes.pl/materace-na-wymiar-150x200-cm-wysylka-w-3-dni-testuj-przez-30-dni.

Wykończenia w materacu przy stopniu twardym i bardzo twardym
Rozróżnia się surowce utwardzające, które wykorzystywane są w materacach 150x200 cm, o stopniu H3 i H4. Zarówno mata kokosowa, trawa morska jak i końskie włosie są surowcami pochodzenia naturalnego. Wszystkie z nich utwardzają i wyglądają powierzchnie, a w zależności od ilości nałożonych warstw, uzyskujemy stopień twardości: twardy lub bardzo twardy. Materace w stopniu H3 są dla osób z waga ciała powyżej 100kg, H4 powyżej 120 kg. Jednak to nie znaczy że trzeba twardo się trzymać tego przedziału, najważniejsze by dostosować twardość do swoich oczekiwań.

Czym się kierować przy zakupie materaca 150x200 cm 
Coraz odważniej dokonujemy zakupów poprzez  internet. Sklepy internetowe niejednokrotnie oferują dużo większą gamę produktów, które można odpowiednio dobrać do swoich potrzeb. Tak samo jest w branży z materacami. Sklep internetowy Sennes.pl oferuje materace  zarówno w rozmiarach standardowych jak i materace 150x200 cm, niestandardowe. Wszystkie materace produkowane po zamówieniu, w krótkim czasie, w konkurencyjnej cenie, a przy tym z zachowaniem wysokiej jakości produktu.

REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz