Zamknij
REKLAMA

Poseł chce wyjaśnień w temacie średzkiego jeziora i…

14.41, 17.01.2023 MM Aktualizacja: 20.34, 17.01.2023
Skomentuj Poseł zamierza monitorować te średzkie tematy i wesprzeć średzki samorząd Fot. MM
REKLAMA

W środzie są dwa tematy, którymi zajął się poseł Tomasz Nowak z PO. Chce wyjaśnień w tych sprawach.

Poseł Tomasz Piotr Nowak z Platformy Obywatelskiej przygląda się sprawie poszerzenia drogi DK11, która miała być dwupasmowa do 2030 roku, a wszystko wskazuje, że ten termin się oddala. Poseł jest w kontakcie z Ministrem Infrastruktury, aby dowiedzieć się jaki jest realny termin tej inwestycji. Inwestycji, która jest kluczowa dla rozwoju przemysłu w powiecie, ponieważ przebiega przez tereny inwestycyjne średzkiej gminy i powiatu.   

W środzie są dwa tematy, którymi zajął się poseł Tomasz Nowak z PO. Chce wyjaśnień w tych sprawach.

Oprócz tego pamięta o tym, co się stało na średzkim „jeziorze” i chce chce się dowiedzieć od Wód Polskich, co zostało już w temacie zbiornika retencyjnego zrobione i co zamierzają zrobić, aby sytuacja się nie powtórzyła. W tej sprawie poseł napisał pismo do Ministerstwa Klimatu i Środowiska.

Platforma Obywatelska ma w Środzie Wielkopolskiej swoje biuro.

Oprócz tego, podczas wtorkowej wizyty w Środzie, poseł przedstawił krótkie podsumowanie stanu naszego kraju po ostatnich 7 latach rządów Prawa i Sprawiedliwości. Wymienił między innymi: wydłużony czas oczekiwania na wizytę u lekarzy, kilkukrotnie więcej osób z głodową emeryturą (niż za czasów rządów PO), najniższy od lat współczynnik inwestycji, wysoka inflacja, najgorsze relacje z UE w historii, czy wydłużony proces sądowy. Oprócz tego: największe zadłużenie od czasów Gierka, likwidacja programu In vitro, czy najmniejsza liczba urodzeń od czasów II wojny światowej. Szerzej opisany każdy z wymienionych tematów można znaleźć na stronie posła: www.tomasz-nowak.pl

(MM)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%