Zamknij
REKLAMA

W drodze przez Środę do Bangkoku

Joanna Duda Joanna Duda 07.00, 19.01.2023 .
Skomentuj Kadr z nagranego odcinku Fot. Kacper Błoński
REKLAMA

Kacper Błoński znany szeroko wśród młodzieży z mediów społecznościowych (TikTok, YouTube) wyruszył z Warszawy przez Środę Wielkopolską do Bangkoku żeby znaleźć kobietę. W jego planach było znalezienie turystki w Tajlandii, która razem z nim zwiedzi kolejne części świata.

Oprócz tego celem jego podróżowania po świecie jest znalezienie inspiracji w innych ludziach, którzy pomogą mu wymyślić, jak chce przeżyć życie na własny sposób. Po rozpoczęciu swojej podróży z Warszawy spotkał się Szymonem Kasprzykiem znanym, jako Isamu w Środzie. Relację z pokonanej drogi oraz spędzenia czasu Tajlandii udostępnił na swoim kanale na YouTube, gdzie ma rozpoczął karierę w 2011 roku i od tego czasu zdobył milion subskrybentów.

Nie jest to pierwsza daleka podróż. Jakiś czas temu przebywał w Paryżu, gdzie poleciał, aby spotkać się z kobietą, z którą miał nadzieję zbudować związek. Ostatecznie do spotkania nie doszło, ale Kacper nie traci nadziei i szuka dalej. Przy wyjeździe do Tajlandii zapowiedział, że przez najbliższy czas ma zamiar odpocząć i tam spędzić miło czas. 

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

ŚredziokŚredziok

3 0

Kogo normalnego obchodzi jakiś influencer?

"Przy wyjeździe do Tajlandii zapowiedział, że przez najbliższy czas ma zamiar odpocząć i tam spędzić miło czas. ". Nie dziwię się,w Tajlandii też bym miło czas spędził.. :-) Ale bym musiał bez swojej baby jechać :-)
07:47, 19.01.2023

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

CHńKCHńK

1 0

Ta informacja odmieniła moje życie... 11:01, 19.01.2023

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%