Zamknij
REKLAMA

Oddadzą hołd zmarłemu koledze. Dziś zawyją syreny

16.17, 21.09.2022 opr. MD
Skomentuj Fot. Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Grudziądzu
REKLAMA

W środę 21 września o godzinie 18:00 w całym kraju strażacy Państwowej Straży Pożarnej oddadzą hołd zmarłemu koledze, który odszedł na wieczną służbę. - Włączamy sygnały świetlne i dźwiękowe – informuje Państwowa Straż Pożarna i zachęca do przyłączenia się wszystkie Ochotnicze Straże Pożarne.

Będzie to symboliczne oddanie hołdu ogniomistrzowi Pawłowi Chyle, funkcjonariuszowi Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Grudziądzu, który dziś rano zmarł nagle podczas pełnienia służby.

- Z wielkim smutkiem informujemy, że dziś rano na wieczną służbę odszedł nasz funkcjonariusz ogn. Paweł Chyła. Popularny „Junior” był dyżurnym w Stanowisku Kierowania Komendanta Miejskiego PSP w Grudziądzu. Paweł kontynuował rodzinne tradycje strażackie, które rozpoczął jego brat Sławek – obecnie zastępca dowódcy JRG 2 w Grudziądzu. Służbę w naszej komendzie rozpoczął pod koniec 2007 roku. Z niewiadomych przyczyn wczoraj rozpoczęty 24-godzinny dyżur był jego ostatnim. Służbowo sumienny pracownik - tytan zdalnej pracy przy działaniach ratowniczo - gaśniczych. Prywatnie serdeczny kolega z ciętym angielskim humorem. Łączymy się w bólu z rodziną Pawła, szczególnie z żoną i małą córeczką. Żadne słowa nie wyrażą pustki jaką już odczuwamy – żegnają strażaka koleżanki i koledzy z macierzystej jednostki.

(opr. MD)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%