Zamknij
REKLAMA

Delegacja ze Środy w Ukrainie. WASE będzie kontynuować zagraniczną współpracę

10:50, 23.06.2022 | opr. MT
Skomentuj Fot. WWSSE
REKLAMA

W dniach 12-14 czerwca delegacja Wielkopolskiej Wyższej Szkoły Społeczno-Ekonomicznej w Środzie Wlkp. w składzie: Rektor WWSSE prof. dr hab. Ireneusz Kubiaczyk, Prorektor ds. współpracy z zagranicą, prof. dr hab. Jerzy Babiak i mgr inż. Piotr Kubiaczyk, pomimo panującej wojny w Ukrainie udała się z wizytą do Międzynarodowego Ekonomiczno-Humanistycznego Uniwersytetu im. Akademicka Stepana Demianczuka w Równym.

Celem wizyty było podpisanie umowy o dalszej współpracy naukowo-dydaktycznej i wspólnym kształceniu studentów pomiędzy Wielkopolską Akademią Społeczno-Ekonomiczną w Środzie Wielkopolskiej, a Międzynarodowym Ekonomiczno-Humanistycznym Uniwersytetem im. Akademicka Stepana Demianczuka w Równym. Delegacja Uczelni uczestniczyła w uroczystym absolutorium.

- Mimo uroczystego charakteru tego wydarzenia, atmosfera panująca podczas uroczystości zdeterminowana była panującą sytuacją polityczną w Ukrainie. Wielu studentów, którzy otrzymali dyplomy, następnego dnia udawało się na front walczyć w obronie ojczyzny – informuje WWSSE w Środzie.

(opr. MT)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%