Zamknij
REKLAMA

Impreza za dwa miliony złotych?

11:10, 12.06.2022 | .
Skomentuj Ubiegłoroczny koncert Michała Wiśniewskiego w Zaniemyślu
REKLAMA

Na najbliższy czwartek, czyli na Boże Ciało, zaplanowano organizację wielkiego koncertu gwiazd disco polo, który miałby się odbyć w Zaniemyślu. Koszt organizacji imprezy, która miała być transmitowana na żywo przez stacje telewizyjne, to około 2 miliony złotych. Koncert jednak się nie odbędzie.

W Krynicy Morskiej stanowisko stracił burmistrz, skazany prawomocnym wyrokiem sądowym. W związku z niepowołaniem zarządcy komisarycznego nie można było planować w tej nadmorskiej miejscowości organizowania festiwalu muzyki disco polo. Agencja World Media chciała ten festiwal zorganizować w Zaniemyślu. Agencja, której szefuje Robert Klatt, do tej pory organizowała m.in. Woodstock w latach 2011-2019, „Cała Polska śpiewa dla Jana Pawła II”, Wakacyjną Trasę Dwójki 2020, Koncert z okazji Dnia Niepodległości 2021, Walentynki z Polsatem 2021 czy koncert „Chwała Ukrainie”. Z kolei Robert Klatt to muzyk zespołu Classic i jednocześnie producent telewizyjny współpracujący przez wiele lat z TV Polsat, TV4 i TVP. Był odpowiedzialny za produkcję m.in. wyborów Miss, Meczy Gwiazd Polskiej Koszykówki czy Diso Pod Gwiazdami.

Kolejnym wielkim przedsięwzięciem Roberta Klatta i World Media miał być Zaniemyśl Summer Festiwal. Organizacja tego wydarzenia miała kosztować około 2 miliony złotych, z czego „strona średzka” miała wyłożyć 500 tysięcy złotych brutto. 200 tysięcy złotych netto miała na ten cel przeznaczyć gmina Zaniemyśl, a wsparciem kolejnymi 200 tysiącami złotych miał gminie pomóc Powiat Średzki. Podczas ostatniej sesji radny Marcin Bednarz namawiał do przekazania gminie Zaniemyśl wspomnianej kwoty. Ostatecznie decyzja nie zapadła. We wtorek nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że organizator wycofał się z zamiaru organizowania festiwalu w Zaniemyślu. Dziś jest już pewne, że w czwartek disco polo nie zagości w Zaniemyślu.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%