Zamknij
REKLAMA

Ta polska sieć przekazała już ponad 400 tysięcy złotych na pomoc Ukrainie. W Środzie są dwa sklepy tej sieci

08:18, 06.05.2022 | .
Skomentuj
REKLAMA

Popularna polska sieć sklepów wielkopowierzchniowych POLOmarket tak jak i wiele innych firm włączyła się w pomoc uchodźcom i osobom pozostającym w objętej wojną Ukrainie. W ramach dwóch akcji jak dotąd zebrała 400 tysięcy złotych, a szacunki mówią o 500 000 złotych w najbliższej przyszłości. 

Sieć wspiera akcję PAH prowadząc dwa rodzaje promocji. Pierwszy to zakup specjalnych toreb w cenie 2 złotych. Drugi to sprzedaż produktów oznaczonych logo "Kupując pomagasz". Sieć przekazuje od 1-2 złotych za sprzedaż każdego z oznaczonych produktów do Fundacji Polsat Pomoc Dzieciom Ukrainy. 

- POLOmarket wsparł Fundacje Polsat przekazując ponad 17 ton artykułów spożywczych pierwszej potrzeby, szkolnych, środków higienicznych i zabawek, które trafiły do uchodźców, w tym dzieci z ukraińskich domów dziecka, przebywających w Ośrodku Konferencyjnym Ossa pod Rawą Mazowiecką. - poinformowało biuro prasowe sieci. 

 W Środzie Wielkopolskiej znajdują się dwa markety tej sieci, w których także kupicie produkty oznaczone logo "Kupując pomagasz" oraz torby. 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%