Zamknij

Czy do Środy przywieziona została morderczyni?

11:27, 05.06.2021 | M.D
Skomentuj W ostatnim czasie ze średzkiego więzienia często słychać takie krzyki i walenie w kraty...
REKLAMA

W czwartek, 20 maja wczesnym wieczorem w średzkiej placówce penitencjarnej miało dojść do incydentu. Głos Powiatu Średzkiego dotarł do nagrań, na których wyraźnie słychać wulgarne okrzyki i trzaski dobiegające z Oddziału Zewnętrznego Zakładu Karnego w Gębarzewie, mieszczącego się w Środzie przy ul. Garncarskiej 1. Nasi redaktorzy starali się wyjaśnić, co wydarzyło się za pilnie strzeżonymi murami. Niestety otrzymaliśmy jedynie wymijającą odpowiedź, która nie wnosi nic do sprawy.

- Na terenie oddziału Zewnętrznego w Środzie Wielkopolskiej Zakładu Karnego w Gębarzewie nie doszło do żadnej sytuacji zagrażającej bezpieczeństwu funkcjonowania jednostki – poinformował kpt. Krystian Rymarzewski, Kierownik Oddziału Zewnętrznego w Pobiedziskach Zakładu Karnego w Gębarzewie, Rzecznik Prasowy Dyrektora Zakładu Karnego w Gębarzewie.

Nieoficjalnie mówi się, że przebywające w placówce osadzone kobiety w ten sposób miały przywitać trafiającą do oddziału zatrzymaną Magdalenę C z Poznania. 26-latka przyznała się do zadania nożem śmiertelnych ciosów swojej 3-letniej córce. Kobieta ma zostać zbadana przez biegłych, którzy ustalą, czy w chwili zdarzenia podejrzana była poczytalna. W zależności od postawionych zarzutów grozi jej 8 lat więzienia, 25 lat pozbawienia wolności albo nawet dożywocie.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

MatiMati

2 3

Wszyscy powinni być utylizowani 15:04, 05.06.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

AnkaAnka

1 1

I dobrze przywitały. Nie ma litości dla morderczyni. Niech splonie w piekle 18:55, 05.06.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%