Zamknij
REKLAMA

Oczyszczacz powietrza Sharp do mieszkania 48 m2

09:26, 14.10.2021 | Artykuł sponsorowany
Skomentuj Oczyszczacz powietrza Sharp do mieszkania 48 m2

Oczyszczacze powietrza są coraz częstszym elementem wyposażenia mieszkań. Niestety sytuacja jakości powietrza w Polsce z roku na rok niewiele się poprawia. W sezonie grzewczym gołym okiem widać unoszący się smog, który w większych miastach jest bardzo dokuczliwy. Trudno, także, aby przez cały ten okres nie otwierać okien w mieszkaniu. Słusznym wyjściem zatem będzie inwestycja w oczyszczacze powietrza, dzięki którym, chociaż w czterech ścianach odetchniemy pełną piersią.

Oczyszczacze powietrza wydajność i powierzchnia oczyszczania
Na rynku jest wiele dostępnych oczyszczaczy powietrza, różnią się one parametrami, funkcjami, wyglądem i oczywiście producentem. Jednym z bardzo ważnych parametrów, na które powinniśmy zwrócić uwagę, jest powierzchnia oczyszczania oraz wydajność oczyszczania, to ważne, aby oczyszczacz był dobrze dobrany, ponieważ tylko wtedy będzie w stanie odpowiednio przefiltrować powietrze w danym pomieszczeniu. Przed konkretnym zakupem zastanówmy się, w jakim pomieszczeniu zostanie umieszczone urządzenie oraz zawsze wybierajmy sprawdzony sklep, w którym możemy liczyć na fachową pomoc, w przypadku wątpliwości.

Jakie oczyszczacze powietrza do mieszkania 48m2
Jeśli szukamy oczyszczaczy powietrza, które mają oczyścić powierzchnię 48m2, musimy koniecznie zwrócić uwagę na wydajność i powierzchnię oczyszczania danego urządzenia. Warto także skonsultować swój wybór ze sprzedawcą, ponieważ nie zawsze to, co umieści na karcie urządzenia producent, będzie zgodne z rzeczywistością. Pamiętajmy także, że lepiej jest zainwestować w urządzenie, dobrej marki, które będzie spełniało swoje zadanie, a efekty filtracji naprawdę poczujemy.

Sharp FP-J60EU-W- idealny wybór do mieszkania 48 m2
Oczyszczacze powietrza, japońskiego producenta Sharp cieszą się tak dużą popularnością, że stał on się jednym z liderów na rynku tego typu urządzeń. Sharp FP-J60EU-W to urządzenie ze względu na wydajność, jak również powierzchnię oczyszczania, które idealnie nada się do 48 m2 mieszkania. Jakie jeszcze zalety ma ten model od Sharp?
    • 4-stopniowy system oczyszczania powietrza- filtr wstępny, filtra HEPA, filtr węglowy oraz jonizator w technologii Plasmacluster, pozwala na sterylizację powietrza na najwyższym poziomie, usuwając drobiny o wielkości 0,01 mikrona, w tym wirusy i bakterie unoszące się w powietrzu.
    • Cicha praca urządzenia- model Sharp FP-J60EU-W w normalnym trybie pracuje cicho, ale posiada także możliwość przełączenia na tzw. tryb sleep, gdzie głośność podczas pracy nie przekracza 16 dB., a wskaźniki nie świecą się, dzięki czemu możemy spać spokojnie, nawet przy włączonym oczyszczaczu.
    • Inteligentne praca- Sharp FP-J60EU-W został wyposażony w czujniki, dzięki którym samodzielnie dostosowuje pracę do panujących warunków w danym pomieszczeniu, to nie tylko niezwykle wygodne, ale również maksymalnie efektywne.
    • Energooszczędne oczyszczacze powietrza- marka Sharp w swoich modelach stawia na wysoką energooszczędność, w modelu Sharp FP-J60EU-W, także o tym nie zapomniano. W trybie niskim jego moc wynosi jedynie 3.6 W.

Oczyszczacze powietrza Sharp nie bez powodu cieszą się dużą popularnością, Jest to sprzęt wykonany precyzyjnie i co najważniejsze oczyszczający powietrze na najwyższym poziomie. Z tego też powodu jest coraz częściej wybierany nie tylko do prywatnych mieszkań i domów ale również biur, przychodni, czy przedszkoli.

Artykuł powstał we współpracy z GoodAIR.pl

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%