Zamknij
REKLAMA

Nowe zajęcia. Przyjdź na DRZWI OTWARTE i sam sprawdź!

08:40, 27.08.2021 | Materiał partnera
Dance-art trenuje zawodników na najwyższym poziomie, którzy stają na podium zawodów krajowych i międzynarodowych.

Czy wiesz, że Twoje dziecko może być najlepsze? Odpowiedź brzmi: Twoje dziecko jest najlepsze!

Nie ważne czy trenuje w grupie zawodników i staje na podium zawodów, czy trenuje raz w tygodniu w grupie rekreacyjnej. - Trenerzy Dance-art całym sercem dopingują Twoje dziecko i doceniają każdy, nawet najmniejszy krok. Każde dziecko jest inne, każde ma inny cel. Nasz cel jest jeden: dać dziecku najlepsze wsparcie i narzędzia by mogło się rozwijać i zdobywać nowe szczyty swoich marzeń i możliwości – mówi Patrycja Maciejewska, założycielka studia Dance-art.

Dziewczynki ze studia Dance-art zapraszają na zajęcia pole dance, aerial hoop (podwieszany hamak), aerial hammock (podwieszana szarfa), akrobatyka, akro start dla dzieci 4-6 lat, gimnastyka artystyczna, zajęcia taneczno-baletowe.

Zajęcia z oferty Dance-art wpływają na zdrowie dzieci, poprawiają ich wydolność i kondycję. Wpływają na rozwój siły i elastyczności. Treningi kształtują odpowiednią postawę i odrywają dziecko od ekranu komputera czy telefonu. Dodatkowo Twoje dziecko pozna nowych ludzi, otworzy się na innych, nauczy się pracować w grupie i wspierać współćwiczących. 

Już dzisiaj zapisz się na BEZPŁATNE zajęcia otwarte pod numerem 796 417 309

Widoczne postępy to duma dla rodzica, ale co najważniejsze, to podniesienie samooceny dziecka, zadowolenie i chęć do działania. Zajęcia dają dzieciom mnóstwo radości. Kształtują w ćwiczących odwagę i wytrwałość oraz dają możliwość przekraczania granic, stawiania celów i dążenia do ich osiągnięcia. Treningi w Dance-art to wszechstronny rozwój fizyczny oraz kształtowanie osobowości. 

Dance-art to 8 lat doświadczenia
To już 8 lat odkąd Dance-art otworzyło swoje drzwi po raz pierwszy. To czas ciągłego rozwoju, podnoszenia kwalifikacji, ulepszania oferty oraz miejsca treningów. Zaczęło się od jednej sali, a dziś Dance-art oferuje zajęcia na 3 salach wyposażonych w bezpieczny i profesjonalny sprzęt treningowy. 

Na rodziców czeka kącik, gdzie wypiją pyszną kawę i będą mogli poczytać książkę/popracować.

Sale są klimatyzowane. Nowy sezon to odświeżone wnętrza. Dla rodziców przyprowadzających swoje dzieci specjalne miejsce w którym wypić mogą dobrą kawę, może nawet coś przekąsić, przeczytać ulubioną książkę czy wykorzystać czas na pracę.

Klienci studia Dance-art zapraszają na zajęcia pole dance, aerial hoop (podwieszany hamak), aerial hammock (podwieszana szarfa), akrobatyka, akro start dla dzieci 4-6 lat, gimnastyka artystyczna, zajęcia taneczno-baletowe.

Pasja rodzi profesjonalizm
Dance-art powstało dzięki tanecznej pasji oraz miłości do przekazywania wiedzy innym. Owa pasja podparta doświadczeniem i licznymi kursami oraz szkoleniami daje zajęcia na najwyższym poziomie. Instruktorzy Dance-art to młodzi ludzie, którzy dzięki swojej pracowitości prezentują wysokie umiejętności, które wciąż rozwijają na treningach własnych oraz licznych warsztatach i szkoleniach. Zdobyta wiedza ma bezpośredni wpływ na program zajęć. Uczestnicy treningów mogą mieć pewność, że zajęcia są bezpieczne, a instruktor prowadzący jest osobą na właściwym miejscu, który umie przekazać swoją widzę i dba o bezpieczeństwo kursantów na zajęciach.

Osiągnięcia naszych podopiecznych
Dance-art może pochwalić się wieloma osiągnięciami na szczeblu krajowym i międzynarodowym. Choć rok 2020 był trudny dla wszystkich i większość imprez sportowych została odwołana, to rok 2021, w którym powoli wracamy wszyscy do życia, przyniósł wielkie sukcesy dla zawodniczek Dance-art. 

4 tytuły mistrzowskie na tegorocznych Mistrzostwach Polski IPSF

Dagmara Grześkowiak Mistrzem Polski IPSF w kategorii pole sport elite novice, Małgorzata Węcławiak tytuł wicemistrza w tej samej kategorii. Dziewczynki wystąpiły również w  duecie zajmując pierwsze miejsce. Wszystkie powyższe starty dostały nominację do Mistrzostw Świata IPSF. Kolejny tytuł wicemistrza Polski należy do Nikoli Hypkiej z kategorii pole sport amator novice. Warto dodać, że były do dla niej pierwsze zawody. Z sekcji aerial hoop najbliżej podium była Amelia Cyka, która zajęła 4 miejsce na 31 zawodników. To osiągnięcia tylko z ostatnich Mistrzostw Polski IPSF. O wszystkich poczytać możecie na stronie: https://dance-art.pl/nasze-osiagniecia

Trenerzy ze studia Dance-art zapraszają na zajęcia pole dance, aerial hoop (podwieszany hamak), aerial hammock (podwieszana szarfa), akrobatyka, akro start dla dzieci 4-6 lat, gimnastyka artystyczna, zajęcia taneczno-baletowe.

Oferta. Zapraszamy na…
W ofercie zajęcia: pole dance, aerial hoop (podwieszany hamak), aerial hammock (podwieszana szarfa), akrobatyka, akro start dla dzieci 4-6 lat, gimnastyka artystyczna, zajęcia taneczno-baletowe. Zapisy na sezon 2021/2022 trwają, a miejsc jest coraz mniej. 3 i 4 września Dance-art zaprasza na bezpłatne zajęcia pokazowe na których dzieci mogą spróbować swoich sił w wybranych dziedzinach i podjąć decyzję na które zajęcia będą uczęszczać w nadchodzącym sezonie. 

Podaruj dziecku niesamowitą przygodę w świecie akrobatyki powietrznej i tańca. Zapisz je na zajęcia.

Amelia Cyka ze studia Dance-art zaprasza na zajęcia pole dance, aerial hoop (podwieszany hamak), aerial hammock (podwieszana szarfa), akrobatyka, akro start dla dzieci 4-6 lat, gimnastyka artystyczna, zajęcia taneczno-baletowe.

Grupy dla dzieci, młodzieży i dorosłych
W Dance-art możesz być pewien, że trafisz do grupy dopasowanej do Twojego wieku oraz umiejętności. Grupy dzielone są pod względem zaawansowania. Nie musisz się martwić! Na zajęciach otrzymasz cenne wskazówki oraz wsparcie instruktora, który pokaże Ci krok po kroku jak wykonać figury oraz się do nich przygotować. 

Grupy o różnym zaawansowaniu dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Znajdziesz coś dla siebie.

Podczas drzwi otwartych przygotowane będą również grupy pole dance dla dorosłych, którzy będą chcieli spróbować czegoś nowego. Martwisz się, że nie dasz rady? Niepotrzebnie! Siła i dobry chwyt wypracowane zostaną w Twoim ciele razem z regularnymi treningami. Mówi P. Maciejewska. Zaznacza również, że nie musisz być rozciągnięta/y by dołączyć – na wszystko możesz zapracować na zajęciach w Dance-art, których program dopasowany jest do możliwości uczestników.

ZAPISY NA ZAJĘCIA ORAZ DRZWI OTWARTE: FB/StudioDanceArt i pod numerem 796 417 309 oraz w recepcji studia.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%