Zamknij
REKLAMA

Gdzie tanio wypożyczyć hulajnogę?

12.53, 27.07.2022 Artykuł sponsorowany
Skomentuj Do piątku obowiązuje promocja. Tylko 30 zł za dwie godziny zabawy!

Nie chcesz kupować hulajnogi, ale chcesz sobie nią pojeździć, a do tego nie chcesz liczyć minut, co chwilę spoglądać na czas i zastanawiać się ile zapłacisz za przejazd z punktu A do punktu B?

Jeżeli tak to koniecznie odwiedź wypożyczalnię hulajnóg, która znajduje się przy Czerwonego Krzyża (vis-a-vis banku Santander).

Co wyróżnia te wypożyczalnie hulajnóg?

Stała cena - 30 zł/h (aktualnie można skorzystać z promocji 30 zł za dwie godziny!). Do tego bardzo ważnym atutem wypożyczalni jest brak strefy! Masz ochotę jechać wokół jeziora, albo po ścieżce do Pławiec? Droga wolna… Ogranicza Cię tylko czas wypożyczenia sprzętu.

Hulajnogi można wypożyczać również na doby.

Jak wypożyczyć?

Hulajnogę można zarezerwować telefonicznie (tel. 572 015 575), przez messengera (Wypożyczalnia hulajnóg Środa Wlkp), lub bezpośrednio na miejscu (wypożyczalnia mieści się przy Fajnym Miejscu, przy ulicy Czerwonego Krzyża). Przy odbiorze sprzętu czeka na Was minimum formalności i gotowe. Można rozpocząć podróż.

Wypożyczalnia dowozi hulajnogi na terenie Środy również pod wskazany adres.

Ile to kosztuje?

Bez naliczania minutowego, bez stresu. Proste zasady, jedna opłata - 30 złotych za godzinę, a gdy upoluje się w promocji (takiej jak obecna, która trwa do piątku) to nawet 50% taniej! Żadnych ukrytych kosztów! W przypadku wypożyczenia na dobę cenę ustala się indywidualnie z obsługą (tel. 572 015 575, lub PW na profilu Wypożyczalnia hulajnóg Środa Wlkp).

Upoluj promocję!

Aktualnie promocja na dwie godziny w cenie jednej zostaje przedłużona do piątku (29.07)! Tak więc za dwie godziny zabawy trzeba zapłacić tylko 30 złotych.

Co zrobić, żeby nie przegapić promocji?

Wystarczy polajkować profil FB wypożyczalni hulajnóg (Wypożyczalnia hulajnóg Środa Wlkp). To właśnie tam co jakiś czas będą pojawiały się informacje o aktualnych promocjach. Można sporo zaoszczędzić, dlatego warto lubić ten profil.

Zapraszają cały tydzień!

Wypożyczalnia otwarta jest cały tydzień! 7 dni w tygodniu w godzinach 11:00-22:00.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%