Zamknij
REKLAMA

Sprzęt RTV i AGD na każdą kieszeń

19.34, 17.01.2023 Artykuł sponsorowany Aktualizacja: 10.08, 21.01.2023
Skomentuj

Od kilku miesięcy przy ulicy Dąbrowskiego w Środzie działa sklep oferujący przede wszystkim sprzęt RTV, AGD oraz meble. Towar jest używany, ale sprawdzony. Kupujący otrzymuje gwarancję. W punkcie prowadzony jest także skup sprzętu.

Wiele osób odkłada na później zakup pralki czy lodówki. Powodem jest szalejąca inflacja i wysokie ceny nowych produktów. Alternatywą może być zakup sprzętu używanego, w cenie niższej niż sklepowa. Gdzie kupić?

Można skorzystać z ofert osób, które sprzedają używany sprzęt w internecie. Nigdy jednak nie wiemy, od kogo kupujemy, czy sprzęt jest w 100 procentach sprawny, a wpłacając z góry zaliczkę można trafić na oszustów. Najlepiej zatem zakupić poszukiwany sprzęt w legalnie działającym sklepie, który na zakupiony towar daje gwarancję rozruchową.

Taki sklep znajdziecie w Środzie przy ulicy Dąbrowskiego 16. Mieści się on w pasażu handlowym, łączącym ulicę Dąbrowskiego z Targowiskiem Miejskim. Miejsce jest znane wielu średzianom, ponieważ dawniej mieścił się tam sklep z artykułami dla dzieci. Teraz znajduje się tu TECHDOM, czyli sklep oferujący szeroki asortyment sprzętu RTV i AGD oraz meble.

Co można zakupić w TECHDOM? Znajdziecie tu szeroki wybór pralek i suszarek, są lodówki i zamrażarki (także sklepowe), kuchenki elektryczne i gazowe, odkurzacze oraz wiele różnych mniejszych sprzętów, jak np. kuchenki mikrofalowe, miksery, blendery, roboty kuchenne, frytkownice czy ekspresy do kawy. Jest też elektronika, czyli np. telewizory czy laptopy.

Ponadto w TECHDOM można kupić meble. W ofercie są szafy, komody, kanapy, narożniki, regały, stoły, krzesła czy biurka.

Co istotne, na sprzęt RTV i AGD udzielana jest gwarancja rozruchowa. Klient ma dwa tygodnie, aby sprawdzić wszystkie funkcje zakupionego urządzenia i przekonać się, że jest to sprzęt w pełni sprawny.

Sklep czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 19:00, a w soboty od 10:00 do 15:00. Nie masz czasu? Pracujesz od rana do wieczora? Zadzwoń, a właściciele umożliwią Ci zakup nawet w niedzielę. Telefony: 797 220 536 i 571 804 445.

Sklep oferuje także transport zakupionego sprzętu i pomoc podczas wnoszenia.

TECHDOM prowadzi także skup mebli oraz sprzętu RTV i AGD.

(artykuł sponsorowany)
 
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (1)

MM

3 0

Taki sklep od 20 lat istnieje przy ul. Górki, więc nic innowacyjnego 08:37, 18.01.2023

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%