Zamknij
REKLAMA

Hulajnogą przez Środę? Sprawdźmy!

11:41, 30.09.2021 | M.B
Skomentuj
REKLAMA

W wielu dużych miastach Polski i Europy można spotkać hulajnogi elektryczne, które są popularnym publicznym środkiem transportu. W wielu miejscach mamy do wyboru kilka operatorów takich hulajnóg do wynajęcia, typu Lime, FreeNow, Bolt, Tier, Dott czy Blinkee.city. 

Ostatnia z tych firm jest polskim operatorem, który coraz szybciej rozwija się na rynku krajowym i ich urządzenia możemy spotkać nie tylko w dużych miastach, typu Poznań czy Kraków. Stopniowo pojawiają się w mniejszych miejscowościach turystycznych i miastach powiatowych. W okół naszego powiatu już dwa miasta sąsiadujące z nami zdecydowały się na dołączenie do Blinkee.city i zaoferowanie mieszkańcom 30 urządzeń. Pierwszy zrobił to Śrem w sierpniu ubiegłego roku. W tym roku hulajnogi pokazały się także w Jarocinie. 

Czy takie rozwiązanie ma sens w mniejszych miastach i czy jest ono opłacalne, tego jeszcze nie wiadomo, natomiast w obu miastach prawie wszystkie urządzenia są używane regularnie przez mieszkańców. 

ANKIETA:

 

Czy hulajnogi elektryczne sprawdziłyby się w Środzie?

Ankieta zakończona, dziękujemy za oddane głosy. Wyniki głosowania są widoczne poniżej:
Tak 87%
Nie 6%
Trudno powiedzieć 6%
Nie wiem 1%

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

JoannaJoanna

0 1

Ja jestem jak najbardziej za hulajnogami . Czasem człowiek gdzieś się spieszy a tu jak na złość nie ma autobusu czy samochód nie odpala .także taka hulajnoga była by rozwiązaniem 🙂i najlepiej aby były w kilku miejscach w Środzie żeby każdy miał dobry dostęp do sprzętu . 06:34, 06.10.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%