Zamknij
REKLAMA

Celebryci kupują auta w Środzie Wielkopolskiej

08:24, 17.08.2021 | M.B
Skomentuj
REKLAMA

Średzka firma o nazwie NEX1 naprawdę zna się na swojej robocie. Dowodem na to, że panowie są specjalistami od wyszukiwania i kupowania wyjątkowych aut może być chociażby ich klientela.

Na pierwszy ogień średzianin, Isamu, który swój kanał w serwisie YouTube prowadzi od wielu lat. W kwietniu podczas spektakularnego odbioru samochodów na lotnisku do Isamu przyleciał wyjątkowy pojazd - rzadkie BMW M3 CS.

Kolejnym youtuberem który zaufał średzkiej firmie jest posiadający prawie 2,5 mln subskrybcji TheNitroZyniak. On również zdecydował się na pojazd tej samej marki co Isamu, wybrał jednak model BMW M3.

 

Samochód u średzian zamówił także jeden z założycieli federacji FAME MMA Michał Boxdel Baron, który zamówił BMW Z4 - dwuosobowy, drapieżny kabriolet.

 

W gronie klientów znalazł się też raper Merghani, który już kilkanaście miesięcy temu zamówił Audi S3 2019 z modyfikacjami, ale skrzętnie swoje auto ukrywał przed wzrokiem ciekawskich.

 

Prezentacje aut obejrzycie na kanale YT Nex1.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

„Pseudo Celebryta” t„Pseudo Celebryta” t

3 0

Celebryci dla roczników 2005+ którzy nie mają za grosz szacunku dla ludzi a gdzie tu dla samych Siebie patrząc na to co publikują, gwiazdki promujące się i wybijające na niewinnych dzieciach, którym już popsuli głowy i kradną od rodziców pieniądze żeby sponsorować cały ten burdel pseudo gwiazd których jedynym wyznacznikiem w życiu jest robienie z Siebie *%#)!& i proszenie się o subskrypcje oraz łapki w górę XD Na całe szczęście internet nie zapomina i w internecie nic nie zginie.Wstyd dla głosu powiatu średzkiego, że przyczynia się do reklamy tych jak wspominałem śmiesznych celebrytów którzy nie wnoszą nic do życie swoim odbiorcą oprócz lansowania się i robienia Sobie wstydu swoimi niskimi poziomami inteligencji a później się prują w komentarzach swoimi wyrafinowanymi wypowiedziami jak to by nie zruc**** Ci matki patostreamerzy za 5zł.. Żeby odwrócić swoją uwagę na to jacy oni są naprawdę angażują się społecznie aby ludzie zapomnieli kim tak naprawdę są a robią to i tak właśnie po to aby nagrać z tego filmik i zarobić na nim hajs.Wstyd dla Was i zero szacunku ale pamiętajcie tak jak wspominałem internet nie zapomina kto robił a kto nie z Siebie *%#)!& 13:01, 18.08.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

KomentatorKomentator

2 0

Klientela oparta na gronie znajomych 😂🤗 13:18, 18.08.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%